Jak do Přívory v Mělník Autobus nebo Vlak?

Začátek
Konec
Hledání

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže Přívory?

Nejbližší stanice u Přívory jsou:

  • Všetatypřívory (B) je 361 metrů daleko, 5 min pěšky.
  • Všetaty je 950 metrů daleko, 14 min pěšky.

Která Autobus zastávka linky blízko Přívory?

Tyto Autobus zastávky blízko linky Přívory: 472.

Která Vlak zastávka linky blízko Přívory?

Tyto Vlak zastávky blízko linky Přívory: R23, S32.

Přívory, Mělník, Praha Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 3000 měst v 92+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Veřejná doprava do Přívory v Mělník

Přemýšlíte, jak se dostat do Přívory v Mělník, Česká republika? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Přívory s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Přívory.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Přívory? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Všetatypřívory (B); Všetaty.

K Přívory se můžete dostat Autobus nebo Vlak. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 472 Vlak: R23, S32

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Přívory z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Přívory jednoduchou, proto více než 460 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Mělník, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Přívory, Mělník
Přívory, Mělník Přívory je vesnice, část městyse Všetaty v okrese Mělník. Nachází se asi 1,5 km na severozápad od Všetat. Vesnicí protéká Košátecký potok. Je zde evidováno 295 adres. Trvale zde žije 622 obyvatel.Přívory je také název katastrálního území o rozloze 6,74 km².
Jak do Přívory hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Snadnější cesta do Přívory pomocí aplikace!