Sadská, Prokopova zastávka – jízdní řád pátek
Linka | Směr | Čas |
---|---|---|
433 | Pečky,Žel.St. | 5:12 |
433 | Pečky,Žel.St. | 5:44 |
433 | Pečky,Žel.St. | 6:27 |
433 | Milčice | 7:20 |
433 | Pečky,Žel.St. | 8:37 |
433 | Pečky,Žel.St. | 10:37 |
433 | Pečky,Žel.St. | 12:37 |
433 | Pečky,Žel.St. | 14:00 |
433 | Pečky,Žel.St. | 15:03 |
433 | Pečky,Žel.St. | 15:33 |
433 | Pečky,Žel.St. | 16:03 |
433 | Pečky,Žel.St. | 16:33 |
433 | Pečky,Žel.St. | 17:33 |
Trasa do Sadská, Prokopova zastávka (Nymburk) veřejnou dopravou
Následující tranzitní linky mají trasy, které procházejí poblíž Sadská, Prokopova
Jak se dostat do Sadská, Prokopova zastávka pomocí autobus?
Klikněte na autobus cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.
Jak se dostat do Sadská, Prokopova zastávka pomocí vlak?
Klikněte na vlak cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.
Autobus zastávek poblíž Sadská, Prokopova zastávka ve městě Nymburk
- Sadská, Prokopova, 1 min chůze,
- Sadská, 8 min chůze,
Vlak stanic poblíž Sadská, Prokopova stanice ve městě Nymburk
- Sadská, 7 min chůze,
- Tatce, 50 min chůze,
Linky Autobus do Sadská, Prokopova zastávka v Nymburk
- 433, Pečky,Žel.St.,
- 398, Praha,Černý Most,
- X398, Sadská,
Jaké stanice jsou nejblíže Sadská, Prokopova?
Nejbližší stanice u Sadská, Prokopova jsou:
- Sadská, Prokopova je 31 metrů daleko, 1 min pěšky.
- Sadská je 501 metrů daleko, 7 min pěšky.
- Tatce je 3927 metrů daleko, 50 min pěšky.
Která autobus zastávka linky blízko Sadská, Prokopova?
Tyto autobus zastávky blízko linky Sadská, Prokopova: 398, 443.
Která linka vlak zastavuje v blízkosti Sadská, Prokopova?
S12 (Poříčany)
Co je nejbližší vlak stanice k Sadská, Prokopova v Nymburk?
Nejbližší vlak stanice k Sadská, Prokopova v Nymburk je Sadská. Zabere to 7 min pěšky.
Co je nejbližší autobus stanice k Sadská, Prokopova v Nymburk?
Nejbližší autobus stanice k Sadská, Prokopova v Nymburk je Sadská, Prokopova. Zabere to 1 min pěšky.
Zobrazit Sadská, Prokopova zastávka, Nymburk, na mapě
Veřejná doprava do stanice Sadská, Prokopova zastávka (ID: 4599) ve městě Nymburk
Hledáte pokyny pro Looking for directions to Sadská, Prokopova v Nymburk, Česká republika?
Stáhněte si aplikaci Moovit a najděte aktuální jízdní řád a pokyny krok po kroku pro Autobus nebo Vlak cesty, které projíždí Sadská, Prokopova.
Hledáte nejbližší zastávky u Sadská, Prokopova? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou blízko vašemu cíli: Sadská; Sadská; Tatce.
Autobus: 398, 443, 433, X398.Vlak: S12, S1, R41.
S námi je jízd k Sadská, Prokopova jednoduchá, proto přes 1.5 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Nymburk věří Moovitu jako nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu.
Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.
Kód stanice Sadská, Prokopova zastávka je 4599
První linka do této stanice zastávka je 433 v 5:12 a poslední linka je 433 v 17:33.
Prokopova 1080, Sadská, Czech Republic
Tato stanice zastávka obsluhuje linky DPP
Oblíbené stanice veřejné dopravy v Nymburk
Projeďte Nymburk hromadnou dopravou!
Cestování v Nymburk ještě niky nebylo tak jednoduché. Podívejte se při své cestě k hlavním atrakcím, ulicím nebo k hlavní stanici na pokyny krok za krokem. Podívejte se na jízdní řády autobusů a vlaků, příjezdové časy, upozornění služby a detailní cesty na mapě, abyste přesně věděli, jak se v Nymburk dostat kamkoliv.
Pří cestování v Nymburk použijte živé pokyny Moovit a upozornění o výstupu, abyste přesně věděli, kam jít, jak dlouho budete čekat na další linku a kolik zastávek vás ještě čeká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte se tak neustále starat jestli příští stanice není tou vaší.
Zajímá vás, jak používat veřejnou dopravu v Nymburk nebo jak platit za veřejnou dopravu v Nymburk? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit vám může pomoci snadno a za minimální cenu navigovat veřejnou dopravou. Zahrnuje poplatky za veřejnou dopravu, ceny jízdenek a náklady. Hledáte mapu linek veřejné dopravy ve městě Nymburk? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit zobrazuje všechny mapy veřejné dopravy v Nymburk se všemi Autobus, Vlak, Metro, Tramvaj, Trajekt, Trolejbus a Kabinová lanovka trasami a zastávkami na interaktivní mapě.
Praha má 7 typů dopravy, včetně: Autobus, Vlak, Metro, Tramvaj, Trajekt, Trolejbus a Kabinová lanovka, provozováno několika dopravními společnostmi včetně Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, Railway Capital a.s., DPP, České dráhy a.s., ARRIVA CITY s.r.o., RegioJet a.s., Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s., Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Dopravní podnik města Děčína, a.s., BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., GW Train Regio a.s., Regiojet ÚK a.s., AŽD Praha, s.r.o. a Leo Express Tenders s.r.o.