Jak do Svaté Pole v Příbram Autobus, Tramvaj, Metro nebo Vlak?

Začátek
Konec
Hledání

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže Svaté Pole?

Nejbližší stanice u Svaté Pole jsou:

  • Obořištělhotka (A) je 999 metrů daleko, 13 min pěšky.
  • Obořištělhotka (B) je 1008 metrů daleko, 13 min pěšky.

Která Autobus zastávka linky blízko Svaté Pole?

Tyto Autobus zastávky blízko linky Svaté Pole: 317, 395.

Svaté Pole, Příbram, Praha Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 3000 měst v 92+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Veřejná doprava do Svaté Pole v Příbram

Přemýšlíte, jak se dostat do Svaté Pole v Příbram, Česká republika? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Svaté Pole s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Svaté Pole.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Svaté Pole? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Obořištělhotka (A); Obořištělhotka (B).

K Svaté Pole se můžete dostat Autobus, Tramvaj, Metro nebo Vlak. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 317, 395

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Svaté Pole z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Svaté Pole jednoduchou, proto více než 460 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Příbram, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Svaté Pole, Příbram
Snadnější cesta do Svaté Pole pomocí aplikace!