Jak do Tišice v Mělník Autobus nebo Vlak

Začátek
Konec
Hledání

Otázky a odpovědi

Která Vlak zastávka linky blízko Tišice?

Tyto Vlak zastávky blízko linky Tišice: S3, S43.

Která Autobus zastávka linky blízko Tišice?

Tyto Autobus zastávky blízko linky Tišice: 472.

Tišice, Mělník, Praha Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2800 měst v 92+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Veřejná doprava do Tišice v Mělník

Hledáte pokyny do Tišice v Mělník, Česká republika?

S Moovitem se cesta do Tišice stala mnohem jednodušší. Získejte pokyny a najděte nejbližší zastávku použitím mobilní aplikace Moovit nebo aplikace Moovit na webu.

Autobus nebo Vlak a další možnosti jsou relevantními alternativami hromadné dopravy, které můžete pro cestu do vašeho cíle použít. Následující dopravní linky mají cesty, které projíždí kolem Tišice - Vlak: S3, S43; Autobus: 472.

Používáte konkrétní aplikaci pro zjištění časů autobusů? A další aplikaci pro časy vlaků? S Moovitem máme všechny dopravní možnosti v jedné lehce použitelné aplikaci zdarma.

Moovit vám pomůže najít nejrychlejší cestu do Tišice, najdete také aktualizované jízdní řády. Stáhněte si naši aplikaci a získejte pokyny krok po kroku, odhady v reálném čase a zjistěte, která dopravní linka v okolí vás dostane do Tišice za nejkratší dobu. Stáhněte si Moovit a zjistěte, proč nás Google Play Store a Apple App Store označili za jednu z nejlepších dopravních aplikací.

Tišice, Mělník
Tišice, Mělník Obec Tišice (název obce se dle místní zvyklosti skloňuje v pomnožném tvaru) se nachází v okrese Mělník, kraj Středočeský. Rozkládá se asi jedenáct kilometrů jihovýchodně od Mělníka a tři kilometry severovýchodně od města Neratovice. Leží na pravém břehu Labe, 10 km od Mělníka při silnici Mělník – Stará Boleslav. Žije zde přibližně 2 400 obyvatel.
Jak do Tišice hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Snadnější cesta do Tišice pomocí aplikace!