Linka 138
Ústavy Akademie věd - Sídliště Spořilov - Skalka - Sídliště Skalka
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 138 autobus (Aktualizováno)
138 autobus ה má 30 zastávek odjíždí z Ústavy Akademie Věd a končí v Sídliště Skalka.
Vyberte 138 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sídliště Skalka (30 zastávek)
Ústavy Akademie Věd
V Lískách
Ikem
Ústav Mateřství
Klárův Ústav
Nemocnice Krč
U Labutě
Kačerov
V Zápolí
Depo Kačerov
Starý Spořilov
Roztylské Náměstí
Lešanská
Spořilov
Spořilov
Měchenická
Sídliště Spořilov
Sídliště Spořilov
U Lípy
Záběhlická Škola
Topolová
Centrum Zahradní Město
Zahradní Město
Nádraží Zahradní Město
Na Padesátém
Skalka
Michelangelova
Rembrandtova
Královická
Sídliště Skalka
138 Často kladené dotazy
V kolik začne 138 autobus fungovat?
Služby na 138 autobus začínají v 04:48 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 138 autobus fungovat?
Služby na 138 autobus končí v 23:50 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 138 autobus?
Kdy přijde linka Ústavy Akademie věd - Sídliště Spořilov - Skalka - Sídliště Skalka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ústavy Akademie věd - Sídliště Spořilov - Skalka - Sídliště Skalka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 138 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 138. autobus zastávka.
138 autobus Jízdní řád
138 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:48 - 23:50
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:48 - 23:50 | 20 - 35 |
út | 04:48 - 23:50 | 20 - 35 |
st | 04:48 - 23:50 | 20 - 35 |
čt | 04:48 - 23:50 | 20 - 35 |
pá | 04:48 - 23:50 | 20 - 35 |
so | 04:49 - 23:50 | 30 - 40 |
ne | 04:49 - 23:50 | 30 - 40 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 138 (od Ústavy Akademie Věd), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 138 v reálném čase. (Sídliště Skalka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 138 autobus
Ceny DPP 138 (Sídliště Skalka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
138 (DPP)
První zastávka 138 autobus cesty je Ústavy Akademie Věd a poslední zastávka je Sídliště Skalka. 138 (Sídliště Skalka) je v provozu během každý den.
Další informace: 138 má 30 zastávek a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 138 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 138 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 138 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 138 (Sídliště Skalka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 138 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 138, v Praha
138 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 154 - Strašnická - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 109 - Palmovka - Dolní Počernice - Výzkumné ústavy Běchovice/ Jízdní řád
- 260 - Bílá Hora - Na Okraji/ Jízdní řád
- 265 - Stadion Strahov - Weberova/ Jízdní řád
- X97 - Strašnická - Nádraží Hostivař
- 200 - Kobylisy - Sídliště Bohnice/ Jízdní řád
- 263 - Na Pískách - Průhonský háj/ Jízdní řád
- 266 - Nové Butovice - Zadní Kopanina/ Jízdní řád
- 181 - Černý Most - Opatov/ Jízdní řád
- 137 - Na Knížecí - U Waltrovky - Jinonice - Malá Ohrada/ Jízdní řád
- 143 - Dejvická - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 100 - Zličín - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 251 - Sídliště Čimice - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 231 - Na Knížecí - Dívčí hrady - Na Knížecí/ Jízdní řád
- 913 - Dolní Chabry - Točná/ Jízdní řád
- 136 - Sídliště Čakovice - Jižní Město/ Jízdní řád
- X25 - Maniny - Strossmayerovo Náměstí/ Jízdní řád
- 906 - Skalka - Nedvězí/ Jízdní řád
- 149 - Dejvická - Stodůlky-Bavorská/ Jízdní řád
- 162 - Kobylisy - Dolní Chabry/ Jízdní řád