קו 139
הרצלייה←כוכב יאיר
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 139 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 139 (הרצלייה←כוכב יאיר) יש 68 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשונית/יורדי ים ומסתיים בדרך הפרחים/הדס.
לוח הזמנים לקו 139 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:10. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 139 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←כוכב יאיר (68 תחנות)
השונית/יורדי ים
מרינה/השונית
אבא אבן/ משכית
משכית/יוחנן הסנדלר
מדינת היהודים/משכית
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר
מחלף הסירה למזרח
תחנת רכבת הרצליה
בן ציון מיכאלי/יוסף נבו
קניון שבעת הכוכבים
ז'בוטינסקי/פינסקר
הנדיב/ז'בוטינסקי
המרכז הבין תחומי/מנחם בגין
הבריגדה היהודית/הדר
בית לוינשטיין/אחוזה
אחוזה/המיתר
אחוזה/המלכים
אחוזה/מגדל
אחוזה/סוקולוב
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/ז'בוטינסקי
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/רבוצקי
בית משפט/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/ויצמן
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן
וייצמן/הגליל
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
צומת ניר אליהו
צומת אייל
צומת כוכב יאיר
האילנות/ברוש
גני ילדים/האילנות
נוף הרים/סנונית
נוף הרים/מרגלית
נוף הרים/נטפים
נוף הרים/חלוקי נחל
שד. הדקלים/גבעון
שד. הדקלים/הפסגות
שד. הדקלים/האילנות
שדרות הארץ/שדרות הדקלים
שדרות הארץ/דרך הפרחים
אגוז/אורן
אגוז/אלון
אגוז/אלה
בית אל/בירנית
בית אל/בת שלמה
בית אל/הגלעד
הגלעד / בית אל
שדרות הארץ/גלעד
שדרות הארץ/השפלה
גלבוע/שבילי גולן
גלבוע/גולן
הגלעד/גלבוע
דן/דקלה
דן/דלתון
דן/דור
דרך הפרחים/הלוטם
דרך הפרחים/הדס
שאלות ותשובות לגבי קו 139
מתי מתחיל לפעול קו 139?
קו 139 מתחיל לפעול ב-16:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 139 מפסיק לעבוד?
קו 139 מפסיק לפעול ב-16:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 139?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←כוכב יאיר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←כוכב יאיר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 139 (הרצלייה←כוכב יאיר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←כוכב יאיר (הרצלייה←כוכב יאיר) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 139 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 139 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 139 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 139 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 139
קו האוטובוס 139, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 16:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:10 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 16:10 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 16:10 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 16:10 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 16:10 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל139 (מ השונית/יורדי ים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 139 (הרצלייה←כוכב יאיר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 139
תעריף הנסיעה ב139 (הרצלייה←כוכב יאיר) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
139 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 139 היא השונית/יורדי ים והתחנה האחרונה היא דרך הפרחים/הדס.
קו 139 (הרצלייה←כוכב יאיר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 139. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 139.
מעקב אחר קו האוטובוס 139 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 139 (הרצלייה←כוכב יאיר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 139 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 139 ב-ישראל
139 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 91 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף הטייסים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 20 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 21 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 59 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה נבטים-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 36 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->נירית/מירון-נירית-2#/ לוח זמנים
- 12 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->מסוף רעננה/נתיב האבות-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 525 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->קניון איילון-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 3 - משמר/שוהם-ערד<->אשד/נחל-ערד-22/ לוח זמנים
- 660 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 28 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 25 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->כרמל/יציאה-כרמל-1#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים
- 298 - מכללת בית ברל-בית ברל<->א קודס/אל מדינה-אום אל פחם-1#/ לוח זמנים
- 1 - מלון יפה נוף-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 605 - דרך רזיאל/הרב ריינס-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 57 - דפנה/התדהר-רעננה<->רכבת רעננה דרום/הורדה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 158 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה צור-רמת הנגב-1#