Linka 17
Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 17 tramvaj (Aktualizováno)
17 tramvaj ה má 37 stanic odjíždí z Vozovna Kobylisy a končí v Sídliště Modřany.
Vyberte 17 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sídliště Modřany (37 zastávek)
Vozovna Kobylisy
Vozovna Kobylisy
Líbeznická
Březiněveská
Kobylisy
Ke Stírce
Hercovka
Nad Trojou
Trojská
Nádraží Holešovice
Výstaviště
Veletržní Palác
Strossmayerovo Náměstí
Nábřeží Kapitána Jaroše
Čechův Most
Právnická Fakulta
Staroměstská
Karlovy Lázně
Národní Divadlo
Jiráskovo Náměstí
Palackého Náměstí
Výtoň
Podolská Vodárna
Kublov
Dvorce
Přístaviště
Pobřežní Cesta
Nádraží Braník
Černý Kůň
Belárie
Modřanská Škola
Nádraží Modřany
Čechova Čtvrť
Poliklinika Modřany
U Libušského Potoka
Modřanská Rokle
Sídliště Modřany
17 Často kladené dotazy
V kolik začne 17 tramvaj fungovat?
Služby na 17 tramvaj začínají v 04:30 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 17 tramvaj fungovat?
Služby na 17 tramvaj končí v 23:47 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 17 tramvaj?
Kdy přijde linka Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 17 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 17. tramvaj stanice.
17 tramvaj Jízdní řád
17 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:30 - 23:47
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:30 - 23:47 | 8 - 19 |
út | 04:30 - 23:47 | 8 - 19 |
st | 04:30 - 23:47 | 8 - 19 |
čt | 04:30 - 23:47 | 8 - 19 |
pá | 04:30 - 23:47 | 8 - 19 |
so | 04:30 - 23:47 | 15 - 20 |
ne | 04:30 - 23:47 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 17 (od Vozovna Kobylisy), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 17 v reálném čase. (Sídliště Modřany) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 17 tramvaj
Ceny DPP 17 (Sídliště Modřany) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
17 (DPP)
První zastávka 17 tramvaj cesty je Vozovna Kobylisy a poslední zastávka je Sídliště Modřany. 17 (Sídliště Modřany) je v provozu během každý den.
Další informace: 17 má 37 stanic a celková doba cesty je zhruba 51 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 17 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 17 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 17 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 17 (Sídliště Modřany) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 17 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 17, v Praha
17 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 1 - Sídliště Petřiny - Spojovací/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 19 - Depo Hostivař - Pankrác/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 15 - Kotlářka - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 14 - Palmovka - Spořilov/ Jízdní řád
- 93 - Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 10 - Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice/ Jízdní řád
- 92 - Levského - Lehovec/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 95 - Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád