Linka 189
Kačerov - Sídliště Lhotka
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 189 autobus (Aktualizováno)
189 autobus ה má 9 zastávek odjíždí z Kačerov a končí v Sídliště Lhotka.
Vyberte 189 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sídliště Lhotka (9 zastávek)
Kačerov
Nemocnice Krč
Zálesí
Sídliště Krč
Tempo
Nové Dvory
Cílkova
Lhotecký Les
Sídliště Lhotka
189 Často kladené dotazy
V kolik začne 189 autobus fungovat?
Služby na 189 autobus začínají v 00:16 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 189 autobus fungovat?
Služby na 189 autobus končí v 23:56 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 189 autobus?
Kdy přijde linka Kačerov - Sídliště Lhotka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kačerov - Sídliště Lhotka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 189 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 189. autobus zastávka.
189 autobus Jízdní řád
189 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:16 - 23:56
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:16 - 23:56 | 6 - 15 |
út | 00:16 - 23:56 | 6 - 15 |
st | 00:16 - 23:56 | 6 - 15 |
čt | 00:16 - 23:56 | 6 - 15 |
pá | 00:16 - 23:56 | 6 - 15 |
so | 00:16 - 23:56 | 15 - 20 |
ne | 00:16 - 23:56 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 189 (od Kačerov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 189 v reálném čase. (Sídliště Lhotka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 189 autobus
Ceny DPP 189 (Sídliště Lhotka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
189 (DPP)
První zastávka 189 autobus cesty je Kačerov a poslední zastávka je Sídliště Lhotka. 189 (Sídliště Lhotka) je v provozu během každý den.
Další informace: 189 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 11 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 189 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 189 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 189 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 189 (Sídliště Lhotka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 189 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 189, v Praha
189 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 123 - Na Knížecí - Šmukýřka/ Jízdní řád
- 138 - Ústavy Akademie věd - Sídliště Spořilov - Skalka - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- 231 - Na Knížecí - Dívčí hrady - Na Knížecí/ Jízdní řád
- 126 - Koleje Jižní Město - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 352 - Praha, Luka - Jinočany, náměstí/ Jízdní řád
- 254 - Přeštická - Morseova/ Jízdní řád
- 159 - Letňany - Vinoř/ Jízdní řád
- 912 - Hloubětínská - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 121 - Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 910 - Terminál 1 / Letiště - Na Beránku/ Jízdní řád
- 216 - Sídliště Baba - Poliklinika Petřiny/ Jízdní řád
- 250 - Černý Most - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 102 - Sídliště Bohnice - Kobylisy - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 187 - Nádraží Holešovice - Pelc-Tyrolka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 260 - Bílá Hora - Na Okraji/ Jízdní řád
- 116 - Dejvická - Jenerálka/ Jízdní řád
- 274 - Poliklinika Modřany - Kunratická škola/ Jízdní řád
- 363 - Praha,Opatov - Velké Popovice,Todice/ Jízdní řád
- 904 - Sídliště Řepy - Sídliště Písnice/ Jízdní řád
- 911 - Sídliště Čakovice - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád