Linka 150
Kačerov
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 150 autobus (Aktualizováno)
150 autobus (Kačerov) má 16 zastávek odjíždí z Na Beránku a končí v Kačerov.
Přehled jízdního řádu 150 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 23:36. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 150 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kačerov (16 zastávek)
Na Beránku
Pavelkova
Petržílova
Platónova
Písková
Poliklinika Modřany
Tylova Čtvrť
Družná
Labe
Hasova
Sídliště Lhotka
Lhotka
Novodvorská
Zálesí
Nemocnice Krč
Kačerov
150 Často kladené dotazy
V kolik začne 150 autobus fungovat?
Služby na 150 autobus začínají v 23:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 150 autobus fungovat?
Služby na 150 autobus končí v 23:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 150 autobus?
Kdy přijde linka Kačerov autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kačerov autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 150 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 150. autobus zastávka.
150 autobus Jízdní řád
150 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 23:36
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 23:36 | Jediný odjezd |
út | 23:36 | Jediný odjezd |
st | 23:36 | Jediný odjezd |
čt | 23:36 | Jediný odjezd |
pá | 23:36 | Jediný odjezd |
so | 23:36 | Jediný odjezd |
ne | 23:36 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 150 (od Na Beránku), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 150 v reálném čase. (Kačerov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 150 autobus
Ceny DPP 150 (Kačerov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
150 (DPP)
První zastávka 150 autobus cesty je Na Beránku a poslední zastávka je Kačerov. 150 (Kačerov) je v provozu během každý den.
Další informace: 150 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 150 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 150 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 150 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 150 (Kačerov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 150 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 150, v Praha
150 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 197 - Smíchovské nádraží - Sídliště Písnice - Roztyly/ Jízdní řád
- 912 - Hloubětínská - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 196 - Smíchovské nádraží - Kačerov - Kloboučnická/ Jízdní řád
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 180 - Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín/ Jízdní řád
- 122 - Opatov - Újezd u Průhonic - Křeslice/ Jízdní řád
- 125 - Smíchovské nádraží - Skalka/ Jízdní řád
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 181 - Černý Most - Opatov/ Jízdní řád
- X92 - Pražského Povstání - Podolská Vodárna/ Jízdní řád
- 141 - Bazén Hloubětín - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 184 - Kukulova - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- X35/ Jízdní řád
- XC - Ládví - Letňany/ Jízdní řád
- 347 - Praha, Zličín - Hostivice, Nádraží - Praha,Motol/ Jízdní řád
- 120 - Na Knížecí - Pod Lochkovem / Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 364 - Praha,Depo Hostivař - Doubek/ Jízdní řád
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 137 - Na Knížecí - U Waltrovky - Jinonice - Malá Ohrada/ Jízdní řád
- 252 - Ústřední - Morseova/ Jízdní řád