קו 19
מ.א. עמק המעיינות←רשפים
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 19 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 19 (מ.א. עמק המעיינות←רשפים) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בית שאן/איסוף ומסתיים בקיבוץ רשפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 19 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק המעיינות←רשפים (19 תחנות)
ת. רכבת בית שאן/איסוף
צומת מחנה גדעון
אזור תעשיה/7078
שאול המלך/דבורה הנביאה
משטרה
ירושלים הבירה/שאול המלך
הארבעה/ירושלים
שד. הארבעה/מוטה גור
בית הארחה
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
מסעף בית הארחה
בית ספר מאיר/שדרות בגין
שדרות בגין/ירושלים הבירה
שדרות בגין/כנרת
צומת הנצי''ב
צומת שלוחות
קיבוץ שלוחות
קיבוץ רשפים
שאלות ותשובות לגבי קו 19
מתי מתחיל לפעול קו 19?
קו 19 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 19 מפסיק לעבוד?
קו 19 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 19?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק המעיינות←רשפים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק המעיינות←רשפים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 19 (מ.א. עמק המעיינות←רשפים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק המעיינות←רשפים (מ.א. עמק המעיינות←רשפים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 19 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 19 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 19 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 19 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 19
קו האוטובוס 19, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:30 - 20:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 20:10 | 100 - 240 |
ב׳ | 07:30 - 20:10 | 100 - 240 |
ג׳ | 07:30 - 20:10 | 100 - 240 |
ד׳ | 07:30 - 20:10 | 100 - 240 |
ה׳ | 07:30 - 20:10 | 100 - 240 |
ו׳ | 07:30 - 15:30 | 120 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל19 (מ ת. רכבת בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 19 (מ.א. עמק המעיינות←רשפים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 19
תעריף הנסיעה ב19 (מ.א. עמק המעיינות←רשפים) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
19 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 19 היא ת. רכבת בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא קיבוץ רשפים.
קו 19 (מ.א. עמק המעיינות←רשפים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 19. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 19.
מעקב אחר קו האוטובוס 19 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 19 (מ.א. עמק המעיינות←רשפים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 19 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 19 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 6 - אצטדיון עירוני-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 735 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-10
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 82 - מרדכי/יהושע חנקין-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 157 - הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-11/ לוח זמנים
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 13 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית אבות משלב/ז'בוטינסקי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 38 - הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 39 - צומת אלומות-אלומות<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מושב ליבנים-לבנים-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->עילבון ו'/יציאה-עיילבון-10/ לוח זמנים
- 7 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 62 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף רמות/מירסקי-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 30 - סמדר 1-יבנאל<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים