קו 20
חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 20 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) הוא קו מעגלי בעל 87 תחנות, שיוצא מ חניון נווה שאנן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 20 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן (87 תחנות)
חניון נווה שאנן
גדליהו/דורי
מרכז מסחרי/גדליהו
בית אבות ספרדי/גדליהו
הרב מימון/לייב שמעוני
לייב שמעוני/נחמיאס יוסף
הגליל/לייב שמעוני
הגליל
הגליל/מאירוביץ
טרומפלדור/התיכון
חניתה/טרומפלדור
חניתה/שמחה גולן
חניתה/הלל סילבר
הלל סילבר/חניתה
הלל סילבר א
בית אבא חושי/אבא הלל סילבר
הלל סילבר ב
הלל סילבר ג
הלל סילבר/ניסנבוים
יד לבנים/הלל סילבר
'יד לבנים א
יד לבנים ב'
יד לבנים ג
יד לבנים/ערד
ערד/תענך
ערד/סובה
ערד/תענך
ערד/יד לבנים
יד לבנים/ערד
יד לבנים/מעלות דב גרונר
יד לבנים א
יד לבנים ב
יד לבנים/הלל סילבר
הלל סילבר/רטנר
הלל סילבר א
הלל סילבר ב
בית אבא חושי
הלל סילבר ג
הלל סילבר/חניתה
חניתה/הלל סילבר
חניתה/שמחה גולן
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
קומוי/חנקין
יערי/בורוכוב
יגאל אלון/חסידי אומות עולם
יגאל אלון/זאב וילנאי
יגאל אלון/אליעזר אלתר
יגאל אלון/שלון
יגאל אלון/דרך בירם
דרך בירם/יגאל אלון
דרך בירם/דובנוב
זלמן שניאור/אינטרנציונל
בורלא/זלמן שניאור
בורלא א'
'בורלא ב
'בורלא ג
סחלב א
סחלב ב
סחלב/אמנון ותמר
אמנון ותמר/סחלב
בית חולים פלימן
זלמן שניאור/ברנר
זלמן שניאור א
'זלמן שניאור ב
זלמן שניאור ג
זלמן שניאור ד
זלמן שניאור/בורלא
זלמן שניאור/פיכמן
דרך בירם/אינטרנציונל
יגאל אלון/דרך בירם
יגאל אלון/אמיל גרינצוויג
יגאל אלון/שלון
יגאל אלון/אברהם סכנין
יגאל אלון/זאב וילנאי
יגאל אלון/חסידי אומות עולם
יערי/מל''ל
טרומפלדור/מרכז זיו
טרומפלדור/כיכר דוד
טרומפלדור/מימון
הרב מימון/גילבוע
הרב מימון/פינסקר
הרב מימון/לייב שימעוני
בית אבות ספרדי/גדליהו
מרכז מסחרי/גדליהו
גדליהו/דורי
חניון נווה שאנן
שאלות ותשובות לגבי קו 20
מתי מתחיל לפעול קו 20?
קו 20 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 20 מפסיק לעבוד?
קו 20 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 20?
כדי לראות מתי קו חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 20 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 20 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 20 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 20 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 20
קו 20 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 04:45 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 23:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 04:45 - 23:45 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 04:45 - 23:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 04:45 - 23:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:02 - 16:40 | 15 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל20 (מ חניון נווה שאנן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 20
תעריף הנסיעה ב20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
20 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 20 היא חניון נווה שאנן והתחנה האחרונה היא חניון נווה שאנן.
קו 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 20. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 20.
מעקב אחר קו האוטובוס 20 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 20 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 20 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 814 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 205 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->חפציבה מרכז/מבצע יונתן-חדרה-15/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 146 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->קניון איילון-בני ברק-1ב/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 970 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ערד/סובה-חיפה-15/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 60 - שדרות מעוף הציפור/חוחית-זכרון יעקב<->שדרות בן גוריון/בית ספר החורש-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 86א - מורד הגיא/איריס-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2א