Linka 207
Okřešice – Sosnová – Hlavní nádraží
BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Jízdní řád a zastávky BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. 207 autobus (Aktualizováno)
207 autobus ה má 7 zastávek odjíždí z Česká Lípa, Hlavní Nádraží a končí v Sosnová.
Vyberte 207 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sosnová (7 zastávek)
Česká Lípa, Hlavní Nádraží
Česká Lípa, Bulharská
Česká Lípa, 5. Května
Česká Lípa, Buckova
Česká Lípa, Na Kopečku
Česká Lípa, Sběrný Dvůr
Sosnová
207 Často kladené dotazy
V kolik začne 207 autobus fungovat?
Služby na 207 autobus začínají v 05:00 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 207 autobus fungovat?
Služby na 207 autobus končí v 17:00 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 207 autobus?
Kdy přijde linka Okřešice – Sosnová – Hlavní nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Okřešice – Sosnová – Hlavní nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 207 autobus společnosti BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 207 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 207 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 207. autobus zastávka.
207 autobus Jízdní řád
207 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:00 - 17:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:00 - 17:00 | 60 - 300 |
út | 05:00 - 17:00 | 60 - 300 |
st | 11:15 - 17:15 | 120 - 240 |
čt | 05:00 - 17:00 | 60 - 300 |
pá | 05:00 - 17:00 | 60 - 300 |
so | 11:15 - 17:15 | 120 - 240 |
ne | 11:15 - 17:15 | 120 - 240 |
Provozní upozornění pro BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 207 (od Česká Lípa, Hlavní Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 207 v reálném čase. (Sosnová) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o BusLine MAD Česká Lípa s.r.o..
Jízdné za linku 207 autobus
Ceny BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. 207 (Sosnová) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách BusLine MAD Česká Lípa s.r.o..
207 (BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.)
První zastávka 207 autobus cesty je Česká Lípa, Hlavní Nádraží a poslední zastávka je Sosnová. 207 (Sosnová) je v provozu během každý den.
Další informace: 207 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 10 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 207 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 207 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 207 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 207 (Sosnová) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 207 autobus nebo živou aplikaci pro sledování BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 207, v Praha
207 - Alternativní cíle
BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. linky v Praha
- 218 - Vítkov – Žizníkov – Sokolská – Hlavní nádraží – Obecní les/ Jízdní řád
- 208 - MHD Česká Lípa, linka 208, Vítkov – Žizníkov – Sokolská – Antonína Sovy/ Jízdní řád
- 232 - Sídliště Lada – Havířská – Obecní les – Litoměřická – Svatopluka Čecha/ Jízdní řád
- 212 - Sídliště Lada – Bardějovská – Žižkova – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 202 - Sídliště Lada – Bardějovská – Sokolská – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 235 - Na Výsluní – Bardějovská – Obecní les – Litoměřická – Svatopluka Čecha/ Jízdní řád
- 209 - Heřmaničky – Žizníkov – Sokolská – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 224 - Hlavní nádraží – Sokolská – Sídliště Špičák/ Jízdní řád
- 213 - Sídliště Lada – Bardějovská – Česká/ Jízdní řád
- 217 - Na Kopečku – 5. května – Partyzánská/ Jízdní řád
- 205 - Dolní Libchava – Sokolská – Na Výsluní/ Jízdní řád
- 225 - Hlavní nádraží – Sokolská – Na Výsluní/ Jízdní řád
- 203 - Sídliště Lada – Železničářská – Hrnčířská – Hlavní nádraží – Dubice/ Jízdní řád
- 206 - Sídliště Lada – Častolovice – Železničářská – Sokolská – Chelčického – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 234 - Sídliště Špičák – Sokolská – Obecní les – Litoměřická – Svatopluka Čecha/ Jízdní řád