Linka 23
Královka
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 23 tramvaj (Aktualizováno)
23 tramvaj ה má 36 stanic odjíždí z Ústřední Dílny Dp a končí v Královka.
Vyberte 23 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Královka (36 zastávek)
Ústřední Dílny Dp
Na Homoli
Malešická Továrna
Depo Hostivař
Nové Strašnice
Limuzská
Zborov - Strašnické Divadlo
Solidarita
Vinice
Krematorium Strašnice
Vinohradské Hřbitovy
Želivského
Želivského
Olšanské Hřbitovy
Flora
Orionka
Perunova
Vinohradská Vodárna
Šumavská
Náměstí Míru
I. P. Pavlova
Štěpánská
Karlovo Náměstí
Novoměstská Radnice
Národní Třída
Národní Divadlo
Újezd
Hellichova
Malostranské Náměstí
Malostranská
Královský Letohrádek
Pražský Hrad
Brusnice
Pohořelec
Malovanka
Královka
23 Často kladené dotazy
V kolik začne 23 tramvaj fungovat?
Služby na 23 tramvaj začínají v 07:28 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 23 tramvaj fungovat?
Služby na 23 tramvaj končí v 17:18 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 23 tramvaj?
Kdy přijde linka Královka Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Královka Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 23 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 23. tramvaj stanice.
23 tramvaj Jízdní řád
23 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:28 - 17:18
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:28 - 17:18 | 28 - 32 |
út | 07:28 - 17:18 | 28 - 32 |
st | 07:28 - 17:18 | 28 - 32 |
čt | 07:28 - 17:18 | 28 - 32 |
pá | 07:28 - 17:18 | 28 - 32 |
so | 07:32 - 18:29 | 7 - 15 |
ne | 07:32 - 18:29 | 7 - 12 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 23 (od Ústřední Dílny Dp), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 23 v reálném čase. (Královka) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 23 tramvaj
Ceny DPP 23 (Královka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
23 (DPP)
První zastávka 23 tramvaj cesty je Ústřední Dílny Dp a poslední zastávka je Královka. 23 (Královka) je v provozu během každý den.
Další informace: 23 má 36 stanic a celková doba cesty je zhruba 29 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 23 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 23 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 23 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 23 (Královka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 23 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 23, v Praha
23 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 1 - Sídliště Petřiny - Spojovací/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 10 - Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 13 - Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 92 - Levského - Lehovec/ Jízdní řád
- 17 - Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 19 - Depo Hostivař - Pankrác/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 97 - Bílá Hora - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád