Linka 269
Nádraží Radotín - Škola Radotín
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 269 autobus (Aktualizováno)
269 autobus (Škola Radotín) má 2 zastávek odjíždí z Nádraží Radotín (E) a končí v Škola Radotín.
Vyberte 269 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Škola Radotín (2 zastávek)
Nádraží Radotín (E)
Škola Radotín
269 Často kladené dotazy
V kolik začne 269 autobus fungovat?
Služby na 269 autobus začínají v 07:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 269 autobus fungovat?
Služby na 269 autobus končí v 07:39 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 269 autobus?
Kdy přijde linka Nádraží Radotín - Škola Radotín autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nádraží Radotín - Škola Radotín autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 269 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 269. autobus zastávka.
269 autobus Jízdní řád
269 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:35 - 07:39
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:35 - 07:39 | 4 |
út | 07:35 - 07:39 | 4 |
st | 07:35 - 07:39 | 4 |
čt | 07:35 - 07:39 | 4 |
pá | 07:35 - 07:39 | 4 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 269 (od Nádraží Radotín (E)), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 269 v reálném čase. (Škola Radotín) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 269 autobus
Ceny DPP 269 (Škola Radotín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
269 (DPP)
První zastávka 269 autobus cesty je Nádraží Radotín (E) a poslední zastávka je Škola Radotín. 269 (Škola Radotín) je v provozu během víkendy.
Další informace: 269 má 2 zastávek a celková doba cesty je zhruba 4 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 269 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 269 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 269 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 269 (Škola Radotín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 269 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 269, v Praha
DPP linky v Praha
- 215 - Kačerov - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád
- 137 - Na Knížecí - U Waltrovky - Jinonice - Malá Ohrada/ Jízdní řád
- 359 - Praha,Suchdol - Roztoky,Bělina/ Jízdní řád
- 131 - Hradčanská - Bořislavka/ Jízdní řád
- 157 - Kačerov - Násirovo náměstí/ Jízdní řád
- 141 - Bazén Hloubětín - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- H1 - Chodov - Náměstí Republiky - Chodov/ Jízdní řád
- X92 - Pražského Povstání - Podolská Vodárna/ Jízdní řád
- 122 - Opatov - Újezd u Průhonic - Křeslice/ Jízdní řád
- 170 - Pražská čtvrť - Jižní Město/ Jízdní řád
- 912 - Hloubětínská - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 913 - Dolní Chabry - Točná/ Jízdní řád
- 263 - Na Pískách - Průhonský háj/ Jízdní řád
- X35/ Jízdní řád
- 202 - Poliklinika Mazurská - Čakovice - Kbelský pivovar/ Jízdní řád
- 909 - Suchdol - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- X137 - Jinonická / Klamovka - Malá Ohrada/ Jízdní řád
- 169 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 235 - Nemocnice Bohnice - Podhoří/ Jízdní řád