Linka 329
Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 329 autobus (Aktualizováno)
329 autobus (Praha,Skalka) má 39 zastávek odjíždí z Škvorec, Nám. a končí v Skalka.
Vyberte 329 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha,Skalka (39 zastávek)
Škvorec, Nám.
Škvorec, Třebohostice
Škvorec, Třebohostice, Škola
Zlatá
Sluštice, Škola
Květnice, Rozc.
Květnice
Dobročovice
Květnice
Květnice, Rozc.
Sibřina
Koloděje
Kvasinská
Ježovická
Pošta Újezd Nad Lesy
Újezd Nad Lesy
Rápošovská
Blatov
Na Vaňhově
POD Oborou
Kolodějská Obora
Dubeč
Škola Dubeč
Za Pavilonem
Lázeňka
Dubeček
K Dubečku
Dolní Měcholupy
U Střediska
Za Nadjezdem
Továrny Hostivař
U Továren
V Nových Domcích
V Chotejně
Myšlínská
Mokřanská
Plošná
Michelangelova
Skalka
329 Často kladené dotazy
V kolik začne 329 autobus fungovat?
Služby na 329 autobus začínají v 05:24 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 329 autobus fungovat?
Služby na 329 autobus končí v 04:24 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek.
V kolik dorazí 329 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 329 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 329. autobus zastávka.
329 autobus Jízdní řád
329 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:24 - 04:24
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:24 - 04:24 | 72 - 292 |
út | 05:24 - 04:24 | 72 - 292 |
st | 05:24 - 04:24 | 72 - 292 |
čt | 05:24 - 04:24 | 72 - 292 |
pá | 05:24 - 22:10 | 70 - 260 |
so | 08:37 - 18:37 | 183 - 218 |
ne | 08:37 - 04:24 | 184 - 478 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 329 (od Škvorec, Nám.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 329 v reálném čase. (Praha,Skalka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 329 autobus
Ceny DPP 329 (Praha,Skalka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
329 (DPP)
První zastávka 329 autobus cesty je Škvorec, Nám. a poslední zastávka je Skalka. 329 (Praha,Skalka) je v provozu během každý den.
Další informace: 329 má 39 zastávek a celková doba cesty je zhruba 56 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 329 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 329 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 329 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 329 (Praha,Skalka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 329 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 329, v Praha
329 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 904 - Sídliště Řepy - Sídliště Písnice/ Jízdní řád
- 189 - Kačerov - Sídliště Lhotka/ Jízdní řád
- 157 - Kačerov - Násirovo náměstí/ Jízdní řád
- 906 - Skalka - Nedvězí/ Jízdní řád
- 259 - Hostavice - Bazén Hloubětín/ Jízdní řád
- 145 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 246 - Zličín - Obchodní centrum Sárská - Poliklinika Modřany/ Jízdní řád
- 125 - Smíchovské nádraží - Skalka/ Jízdní řád
- 266 - Nové Butovice - Zadní Kopanina/ Jízdní řád
- 100 - Zličín - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 271 - Správa sociálního zabezpečení - Radlická/ Jízdní řád
- 261 - Sídliště Zbraslav - Velká Chuchle/ Jízdní řád
- 123 - Na Knížecí - Šmukýřka/ Jízdní řád
- 902 - Lysolaje - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 185 - Letňany - Kbelský hřbitov/ Jízdní řád
- 105 - Smíchovské nádraží - Filmové ateliéry Barrandov - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád
- X158 - Letňany - Rychnovská - Letňany/ Jízdní řád
- 160 - Dejvická - Lysolaje - Výhledy/ Jízdní řád
- 182 - Vinoř - Opatov/ Jízdní řád
- X125 - Smíchovské nádraží - Jižní Město/ Jízdní řád