קו 284
ירושלים←צור הדסה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 284 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 284 (ירושלים←צור הדסה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בממילא/קריב ומסתיים בשד.הרי יהודה/הר כתרון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 284 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←צור הדסה (26 תחנות)
ממילא/קריב
ממילא/אגרון
המלך ג'ורג'/קק''ל
בצלאל/טרומפלדור
משרד החוץ/שד' רבין
שדרות הרצל/הר הרצל
הנטקה/שמריהו לוין
ארתור הנטקה/חיים חביב
הנטקה/שרון
המפלצת/סולד
צומת אורה
כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''
מכון טיהור שפכים
צומת נס הרים
צומת צור הדסה
שד.הרי יהודה/יסמין
רכסים/האלה
רכסים / דולב
שלמון/נטפים
שלמון/הרי יהודה
דרך הרי יהודה א'
הערבה/דפנה
הר כתרון/דרור
הר כתרון/נרד
הר כתרון/דרור
שד.הרי יהודה/הר כתרון
שאלות ותשובות לגבי קו 284
מתי מתחיל לפעול קו 284?
קו 284 מתחיל לפעול ב-01:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 284 מפסיק לעבוד?
קו 284 מפסיק לפעול ב-02:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 284?
כדי לראות מתי קו ירושלים←צור הדסה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←צור הדסה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 284 (ירושלים←צור הדסה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←צור הדסה (ירושלים←צור הדסה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 284 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 284 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 284 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 284 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 284
קו 284 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 01:00 - 02:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 01:00 - 02:30 | 90 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 01:00 - 02:30 | 90 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל284 (מ ממילא/קריב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 284 (ירושלים←צור הדסה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 284
תעריף הנסיעה ב284 (ירושלים←צור הדסה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
284 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 284 היא ממילא/קריב והתחנה האחרונה היא שד.הרי יהודה/הר כתרון.
קו 284 (ירושלים←צור הדסה) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 284. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 284.
מעקב אחר קו האוטובוס 284 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 284 (ירושלים←צור הדסה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 284 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 284 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 54 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 893 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים