Linka 322
Praha,Nádraží Veleslavín - Kladno,autobusové nádraží
CSAD MHD Kladno a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD MHD Kladno a.s. 322 autobus (Aktualizováno)
322 autobus (Kladno,Gymnasium) má 28 zastávek odjíždí z Nádraží Veleslavín a končí v Kladno, Gymnasium.
Vyberte 322 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kladno,Gymnasium (28 zastávek)
Nádraží Veleslavín
Divoká Šárka
Navigátorů
K Letišti
Terminál 3
Na Padesátníku
U Hangáru
Terminál 1
Tuchoměřice, Outlet
Tuchoměřice, Ke Kopanině
Tuchoměřice, Rozc.
Kněževes
Kněževes, U Nádraží
Středokluky
Středokluky, Nad Běloky
Běloky
Makotřasy, Náves
Makotřasy, Rozcestí
Lidice, Obú
Lidice, Památník
Buštěhrad, U Kapličky
Buštěhrad
Buštěhrad, U Kahance
Hřebeč
Kladno, Pražská Křiž.
Kladno, U Hvězdy
Kladno, Sítná
Kladno, Gymnasium
322 Často kladené dotazy
V kolik začne 322 autobus fungovat?
Služby na 322 autobus začínají v 21:55 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 322 autobus fungovat?
Služby na 322 autobus končí v 00:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 322 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Nádraží Veleslavín - Kladno,autobusové nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Nádraží Veleslavín - Kladno,autobusové nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 322 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 322. autobus zastávka.
322 autobus Jízdní řád
322 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 21:55 - 00:25
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 21:55 - 00:25 | 63 - 87 |
út | 21:55 - 00:25 | 63 - 87 |
st | 21:55 - 00:25 | 63 - 87 |
čt | 21:55 - 00:25 | 63 - 87 |
pá | 21:55 - 00:25 | 63 - 87 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD MHD Kladno a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 322 (od Nádraží Veleslavín), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 322 v reálném čase. (Kladno,Gymnasium) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD MHD Kladno a.s..
Jízdné za linku 322 autobus
Ceny CSAD MHD Kladno a.s. 322 (Kladno,Gymnasium) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD MHD Kladno a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD MHD Kladno a.s..
322 (CSAD MHD Kladno a.s.)
První zastávka 322 autobus cesty je Nádraží Veleslavín a poslední zastávka je Kladno, Gymnasium. 322 (Kladno,Gymnasium) je v provozu během víkendy.
Další informace: 322 má 28 zastávek a celková doba cesty je zhruba 57 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD MHD Kladno a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 322 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 322 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 322 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 322 (Kladno,Gymnasium) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 322 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD MHD Kladno a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD MHD Kladno a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD MHD Kladno a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 322, v Praha
CSAD MHD Kladno a.s. linky v Praha
- 386 - Praha,Zličín - Kladno,Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 616 - Kladno - Vinařice - Slaný/ Jízdní řád
- 600 - Kladno - Nové Strašecí - Louny/ Jízdní řád
- 214 - Sobín - Bílá Hora/ Jízdní řád
- 625 - Kladno - Ruda - Rakovník/ Jízdní řád
- 555 - Kladno - Běleč - Zbečno - Roztoky/Nezabudice/ Jízdní řád
- 306 - Praha,Zličín - Kladno,Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 623 - Kladno - Třebusice - Velvary/ Jízdní řád
- 626 - Kladno - Knovíz - Velvary/ Jízdní řád
- 628 - Kladno - Mšec - Řevničov/ Jízdní řád
- 622 - Číčovice - Kladno/ Jízdní řád
- 307 - Praha,Zličín - Kladno,Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 629 - Bratronice,Dolní Bezděkov - Družec - Kladno - Dřetovice/ Jízdní řád
- 627 - Smečno - Ledce - Slaný/ Jízdní řád
- 316 - Praha,Bořislavka - Kralupy n.Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 319 - Praha,Terminál 1/Praha,Letiště - Unhošť,nám./ Jízdní řád
- 618 - Kladno - Kačice/ Jízdní řád
- 336 - Praha,Zličín - Hostivice,Ve vilkách/ Jízdní řád
- 350 - Praha,Dejvická - Kladno,OAZA/ Jízdní řád
- 300 - Praha,Nádraží Veleslavín - Kladno,Energie/ Jízdní řád