קו 33
זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 33 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 33 (זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בזילברג/קדיש לוז ומסתיים במסוף הר נוף/כנפי נשרים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 33 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים (36 תחנות)
זילברג/קדיש לוז
קרית נוער/זילברג
הרב פרנק/משולם ראט
בית וגן/הרב אלפיה
הפסגה/צבי לצדיק
הפסגה/תורה ועבודה
הפסגה/הרשד''ם
הפסגה/שד' הרצל
שדרות הרצל/הר הרצל
יפה נוף/שדרות הרצל
פרבשטיין/איש שלום
בית הדפוס/פרבשטיין
בית השנהב/בית הדפוס
מגדל דונה/בית הדפוס
מרכז ספיר/בית הדפוס
בית הדפוס/בקי
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
רוזנטל/כנפי נשרים
רוזנטל
רוזנטל/שאולזון
הרב אברהם דוד רוזנטל
חי טייב/רוזנטל
חי טייב/ברנד
חי טייב/אבן דנן
חי טייב/שאולזון
שאולזון/זרח ברנט
שאולזון/מעלות בוסטון
שאולזון/משקלוב
קצנלבוגן/מעלות בוסטון
קצנלבוגן/הקבלן
דבר ירושלים/קצנלבוגן
ישיבת ויזניץ/קצנלבוגן
קצנלבוגן א'
קצנלבוגן/הפלאה
כפר שאול/קצנלבוגן
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
שאלות ותשובות לגבי קו 33
מתי מתחיל לפעול קו 33?
קו 33 מתחיל לפעול ב-10:55 בשישי
באיזו שעה קו 33 מפסיק לעבוד?
קו 33 מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 33?
כדי לראות מתי קו זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 33 (זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים (זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 33 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 33 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 33 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 33 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 33
קו 33 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 10:55 - 12:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 10:55 - 12:00 | 65 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל33 (מ זילברג/קדיש לוז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 33 (זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 33
תעריף הנסיעה ב33 (זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
33 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 33 היא זילברג/קדיש לוז והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/כנפי נשרים.
קו 33 (זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 33. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 33.
מעקב אחר קו האוטובוס 33 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 33 (זילברג/קדיש לוז←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 33 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 33 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 71 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 202 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 49 - שוק עירוני-דימונה<->אצטדיון טרנר-באר שבע-2א/ לוח זמנים
- 80א - אריה לוין /חבד-חיפה<->בן עמי-קרית אתא-1ב/ לוח זמנים
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 405 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים