Linka 340
Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 340 autobus (Aktualizováno)
340 autobus (Roztoky,Přemyslovská) má 12 zastávek odjíždí z Dejvická a končí v Roztoky, Přemyslovská.
Vyberte 340 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Roztoky,Přemyslovská (12 zastávek)
Dejvická
Čínská
Nádraží Podbaba
Výzkumný Ústav Vodohospodářský
V Podbabě
Roztocká
Sedlecký Přívoz
Roztoky, Nádraží
Roztoky, Tyršovo Nám.
Roztoky, U Rybníčku
Roztoky, Rozc.Žalov
Roztoky, Přemyslovská
340 Často kladené dotazy
V kolik začne 340 autobus fungovat?
Služby na 340 autobus začínají v 06:05 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 340 autobus fungovat?
Služby na 340 autobus končí v 23:50 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 340 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 340 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 340. autobus zastávka.
340 autobus Jízdní řád
340 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:05 - 23:50
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:05 - 23:50 | 7 - 38 |
út | 06:05 - 23:50 | 7 - 38 |
st | 06:05 - 23:50 | 7 - 38 |
čt | 06:05 - 23:50 | 7 - 38 |
pá | 06:05 - 23:50 | 7 - 38 |
so | 16:08 - 23:50 | 58 - 81 |
ne | 16:08 - 23:50 | 58 - 81 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 340 (od Dejvická), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 340 v reálném čase. (Roztoky,Přemyslovská) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 340 autobus
Ceny DPP 340 (Roztoky,Přemyslovská) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
340 (DPP)
První zastávka 340 autobus cesty je Dejvická a poslední zastávka je Roztoky, Přemyslovská. 340 (Roztoky,Přemyslovská) je v provozu během každý den.
Další informace: 340 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 340 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 340 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 340 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 340 (Roztoky,Přemyslovská) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 340 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 340, v Praha
340 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 245 - Nádraží Radotín - Lahovská/ Jízdní řád
- 175 - Florenc - Háje/ Jízdní řád
- 108 - Dejvická - Divoká Šárka/ Jízdní řád
- 248 - Nádraží Radotín - Viničky - Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 202 - Poliklinika Mazurská - Čakovice - Kbelský pivovar/ Jízdní řád
- 241 - Smíchovské nádraží - Lipence/ Jízdní řád
- 172 - Smíchovské nádraží - Velká Chuchle - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- 125 - Smíchovské nádraží - Skalka/ Jízdní řád
- 229 - Depo Hostivař - Sídliště Uhříněves - Královice/ Jízdní řád
- 266 - Nové Butovice - Zadní Kopanina/ Jízdní řád
- 261 - Sídliště Zbraslav - Velká Chuchle/ Jízdní řád
- X92 - Pražského Povstání - Podolská Vodárna/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- AE - Hlavní nádraží - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 144 - Kobylisy - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 254 - Přeštická - Morseova/ Jízdní řád
- 187 - Nádraží Holešovice - Pelc-Tyrolka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 170 - Pražská čtvrť - Jižní Město/ Jízdní řád
- 252 - Ústřední - Morseova/ Jízdní řád