קו 35
יבנה←קדרון
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 35 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 35 (יבנה←קדרון) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית יבנה/רציפים ומסתיים בהדר/התפוח.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 35 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יבנה←קדרון (39 תחנות)
ת. מרכזית יבנה/רציפים
שד. הסנהדרין/שד. ירושלים
שד. הסנהדרין/הירדן
שד. הסנהדרין/שד. ז'בוטינסקי
שדרות הסנהדרין/הדרור
שדרות העצמאות/הסהנדרין
שדרות העצמאות/אהרון חג'ג'
העצמאות/אבו חצירא
העצמאות/דואני
העצמאות/אזור התעשייה
ת. רכבת יבנה מזרח
ת. רכבת יבנה מזרח/העצמאות
כביש 42/מעון צופיה
מושב בן זכאי
בניה מזרח
בניה מרכז
בניה/גן משחקים
בניה דרום
הפרדס/הכרם
דרך בני/הרימון
עשרת/שדמות
תחנה מרכזית גדרה
שדרות בן גוריון/הרצל
בן גוריון/בית עלמין
שדרות דוד בן גוריון/הדרור
בן גוריון/עופרים
שדרות בן גוריון/דרך הנחלים
מרכז מסחרי המושבה/שדרות בן גוריון
שדרות בן גוריון/פינס
פינס/שדרות בן גוריון
בית חולים הרצפלד
פינס/קק''ל
וייצמן/כצנלסון
וייצמן/העצמאות
הגפן/גדרה
הגפן
הזית/החרצית
הדר/הזית
הדר/התפוח
שאלות ותשובות לגבי קו 35
מתי מתחיל לפעול קו 35?
קו 35 מתחיל לפעול ב-09:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 35 מפסיק לעבוד?
קו 35 מפסיק לפעול ב-13:15 בשישי
מתי מגיע קו 35?
כדי לראות מתי קו יבנה←קדרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יבנה←קדרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 35 (יבנה←קדרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יבנה←קדרון (יבנה←קדרון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 35 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 35 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 35 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 35 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 35
קו 35 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 09:20 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ב׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ה׳ | 09:20 - 21:30 | 50 - 190 |
ו׳ | 09:50 - 13:15 | 205 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל35 (מ ת. מרכזית יבנה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 35 (יבנה←קדרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 35
תעריף הנסיעה ב35 (יבנה←קדרון) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
35 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 35 היא ת. מרכזית יבנה/רציפים והתחנה האחרונה היא הדר/התפוח.
קו 35 (יבנה←קדרון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 35. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 35.
מעקב אחר קו האוטובוס 35 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 35 (יבנה←קדרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 35 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 35 ב-ישראל
35 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 35 - הבושם/האומן-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 84א - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-22/ לוח זמנים
- 253 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 91 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 356 - שדרות ירושלים/חנה סנש-קרית מלאכי<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 51א - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-11/ לוח זמנים
- 280 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#
- 3 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->שער הנמל-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 355 - קניון איילון-בני ברק<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 23 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 47א - כביש 471/זבוטינסקי-גבעת שמואל<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 40 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->רבדים-רבדים-1#/ לוח זמנים
- 31 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים