Linka 377
Kostelec N.L.,Nám.
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 377 autobus (Aktualizováno)
377 autobus ה má 24 zastávek odjíždí z Letňany a končí v Kostelec N.L., Nám..
Vyberte 377 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kostelec N.L.,Nám. (24 zastávek)
Letňany
Letňany
Dobratická
Tupolevova
Fryčovická
Trutnovská
Obchodní Centrum Čakovice
Za Avií
Čakovický Zámek
Čakovice
Radonická
Tuháňská
Veleň, Mírovice
Veleň
Veleň, U Pomníku
Brázdim, Nový Brázdim
Brázdim, Rozc.Veliký Brázdim
Sluhy, Nad Hájem
Sluhy, Rozc.Brázdim
Mratín
Mratín, Cukrovar
Kostelec N.L., Žel.St.
Kostelec N.L., Na Růžku
Kostelec N.L., Nám.
377 Často kladené dotazy
V kolik začne 377 autobus fungovat?
Služby na 377 autobus začínají v 00:25 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 377 autobus fungovat?
Služby na 377 autobus končí v 23:25 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 377 autobus?
Kdy přijde linka Kostelec N.L.,Nám. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kostelec N.L.,Nám. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 377 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 377. autobus zastávka.
377 autobus Jízdní řád
377 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:25 - 23:25
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:25 - 23:25 | 10 - 60 |
út | 00:25 - 23:25 | 10 - 60 |
st | 00:25 - 23:25 | 10 - 60 |
čt | 00:25 - 23:25 | 10 - 60 |
pá | 00:25 - 23:25 | 10 - 60 |
so | 00:25 - 23:25 | 60 |
ne | 00:25 - 23:25 | 60 |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 377 (od Letňany), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 377 v reálném čase. (Kostelec N.L.,Nám.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 377 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 377 (Kostelec N.L.,Nám.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
377 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 377 autobus cesty je Letňany a poslední zastávka je Kostelec N.L., Nám.. 377 (Kostelec N.L.,Nám.) je v provozu během každý den.
Další informace: 377 má 24 zastávek a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 377 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 377 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 377 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 377 (Kostelec N.L.,Nám.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 377 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 377, v Praha
377 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 257 - Miškovice - Náměstí Jiřího Berana/ Jízdní řád
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád
- 368 - Praha,Ládví - Předboj/ Jízdní řád
- 470 - Mělník - Chlumín - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 408 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 474 - Dobřeň - Mělník/ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 669 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Dřísy - Mečeříž/ Jízdní řád
- 671 - Jenštejn - Přezletice/ Jízdní řád
- 747 - Mělník - Byšice - Všetaty/ Jízdní řád
- 411 - Praha,Kobylisy - Zdiby,Holosmetky/Zdiby,Brnky/ Jízdní řád
- 370 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 475 - Mělník - Horní Počaply - Bechlín/ Jízdní řád
- 953 - Praha,Lehovec - Brandýs n.L.-St.Boleslav,Aut.st./ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 728 - Mladá Boleslav - Skalsko - Mšeno/ Jízdní řád