Linka 398
Praha,Černý Most - Poděbrady,žel.st.
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 398 Bus (Aktualizováno)
398 Bus (Písková Lhota) má 4 zastávek odjíždí z Sadská (A) a končí v Písková Lhota (A).
Přehled jízdního řádu 398 Bus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 07:19. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 398 Bus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Písková Lhota (4 zastávek)
Sadská (A)
Kostelní Lhota, U Kovárny (A)
Kostelní Lhota (A)
Písková Lhota (A)
398 Často kladené dotazy
V kolik začne 398 Bus fungovat?
Služby na 398 Bus začínají v 07:19 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 398 Bus fungovat?
Služby na 398 Bus končí v 07:19 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 398 Bus?
Kdy přijde linka Praha,Černý Most - Poděbrady,žel.st. Bus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Černý Most - Poděbrady,žel.st. Bus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 398 Bus společnosti Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba 398 Bus na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 398 Bus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 398. Bus zastávka.
398 Bus Jízdní řád
398 Bus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 07:19
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:19 | Jediný odjezd |
út | 07:19 | Jediný odjezd |
st | 07:19 | Jediný odjezd |
čt | 07:19 | Jediný odjezd |
pá | 07:19 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Zobrazit všechny aktualizace na 398 (od Sadská (A)), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních Bus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 398 v reálném čase. (Písková Lhota) a sledujte, jak se Bus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
Jízdné za linku 398 Bus
Ceny Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 398 (Písková Lhota) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
398 (Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.)
První zastávka 398 Bus cesty je Sadská (A) a poslední zastávka je Písková Lhota (A). 398 (Písková Lhota) je v provozu během víkendy.
Další informace: 398 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 9 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. navrhované cesty, Bus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 398 Bus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a Bus jízdní řád pro 398 Bus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 398 sledovač Bus v reálném čase
Sledujte linku 398 (Písková Lhota) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 398 Bus nebo živou aplikaci pro sledování Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. Bus a nikdy nezmeškejte svůj Bus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. nebo plánovač výletů pro Light Rail, Bus, Train, Trolleybus, Subway, Funicular, Ferry nebo Gondola a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. a jakýkoli Bus, včetně linky 398, v Praha
398 - Alternativní cíle
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. linky v Praha
- 702 - Kolín - Nebovidy - Červené Pečky/ Jízdní řád
- 662 - Čelákovice - Český Brod - Kouřim/ Jízdní řád
- 676 - Nymburk - Loučeň - Seletice/ Jízdní řád
- 535 - Kolín - Týnec nad Labem - Hlavečník - Kladruby n.L.,Bílé Vchynice/ Jízdní řád
- 493 - Nymburk - Poděbrady/ Jízdní řád
- 422 - Kolín - Plaňany - Kouřim - Vitice - Český Brod/ Jízdní řád
- 678 - Poděbrady - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád
- 460 - Bečváry - Zásmuky - Plaňany - Vrbčany/ Jízdní řád
- 794 - Vlašim - Javorník - Zbizuby,Vranice - Chabeřice,Holšice/ Jízdní řád
- 543 - Poděbrady - Opolany - Hradčany/ Jízdní řád
- 661 - Český Brod - Starý Vestec - Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- 538 - Městec Králové - Křinec/ Jízdní řád
- 537 - Kolín - Býchory - Jestřabí Lhota/ Jízdní řád
- 499 - Nymburk - Loučeň - Semčice - Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- 421 - Kolín - Svojšice - Kouřim - Sázava/ Jízdní řád
- 679 - Poděbrady - Velim - Kolín/ Jízdní řád
- 433 - Nymburk - Sadská - Pečky/ Jízdní řád
- 540 - Poděbrady - Úmyslovice - Dymokury - Záhornice/ Jízdní řád
- 497 - Nymburk - Kostomlaty nad Labem - Milovice/ Jízdní řád
- 707 - Kolín - Nové Dvory - Svatý Mikuláš - Kolín/ Jízdní řád