Linka 4
Vozovna Strašnice
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 4 tramvaj (Aktualizováno)
4 tramvaj ה má 32 stanic odjíždí z Slivenec a končí v Vozovna Strašnice.
Vyberte 4 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vozovna Strašnice (32 zastávek)
Slivenec
Holyně
Náměstí Olgy Scheinpflugové
Sídliště Barrandov
Poliklinika Barrandov
Chaplinovo Náměstí
K Barrandovu
Geologická
Hlubočepy
Zlíchov
Lihovar
Smíchovské Nádraží
Plzeňka
Na Knížecí
Anděl
Zborovská
Palackého Náměstí
Karlovo Náměstí
Štěpánská
I. P. Pavlova
Náměstí Míru
Jana Masaryka
Krymská
Ruská
Vršovické Náměstí
Čechovo Náměstí
Koh-I-Noor
Slavia - Nádraží Eden
Kubánské Náměstí
Průběžná
Strašnická
Vozovna Strašnice
4 Často kladené dotazy
V kolik začne 4 tramvaj fungovat?
Služby na 4 tramvaj začínají v 08:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 4 tramvaj fungovat?
Služby na 4 tramvaj končí v 19:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 4 tramvaj?
Kdy přijde linka Vozovna Strašnice Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vozovna Strašnice Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 4 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 4. tramvaj stanice.
4 tramvaj Jízdní řád
4 tramvaj linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 08:25 - 19:35
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 08:25 - 19:35 | 10 |
út | 08:25 - 19:35 | 10 |
st | 08:25 - 19:35 | 10 |
čt | 08:25 - 19:35 | 10 |
pá | 08:25 - 19:35 | 10 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 4 (od Slivenec), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 4 v reálném čase. (Vozovna Strašnice) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 4 tramvaj
Ceny DPP 4 (Vozovna Strašnice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
4 (DPP)
První zastávka 4 tramvaj cesty je Slivenec a poslední zastávka je Vozovna Strašnice. 4 (Vozovna Strašnice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 4 má 32 stanic a celková doba cesty je zhruba 46 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 4 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 4 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 4 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 4 (Vozovna Strašnice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 4 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 4, v Praha
4 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 19 - Depo Hostivař - Pankrác/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 1 - Sídliště Petřiny - Spojovací/ Jízdní řád
- 21 - Radlická - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 23 - Královka - Zvonařka/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 90 - Olšanské hřbitovy - Lazarská / Palackého náměstí/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 14 - Palmovka - Spořilov/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 92 - Levského - Lehovec/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 97 - Bílá Hora - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Vozovna Kobylisy/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád