קו 42
ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 42 (ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נהריה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית נהריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה (37 תחנות)
ת. מרכזית נהריה/רציפים
צומת נהריה
בן צבי / גלעד
שדרות הנשיא בן צבי/מכבי אש
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
מרכז רפואי גליל
צומת כברי
כברי/כניסה
כברי מרכז
בית ספר כברי
צומת כברי
משתלת כברי
צומת געתון
מסעף יחיעם
יחיעם מרכז
מסעף יחיעם
מסעף יחיעם
געתון 2
מסעף געתון
עין יעקב א
עין יעקוב צרכניה ב
עין יעקב 3
עין יעקב ה
עין יעקב ו
עין יעקב ז
מסעף עין יעקב
מסעף געתון
מסעף יחיעם
משתלת כברי
צומת כברי
מסעף בן עמי
מרכז רפואי גליל
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב
שד. הנשיא בן צבי/הגלעד
צומת נהריה
ת. מרכזית נהריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 42
מתי מתחיל לפעול קו 42?
קו 42 מתחיל לפעול ב-05:30 בשישי
באיזו שעה קו 42 מפסיק לעבוד?
קו 42 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 42?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 (ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה (ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 42 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 42 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 42 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה
לוח זמנים של קו 42
קו 42 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:40 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 19:30 | 120 - 235 |
ב׳ | 05:40 - 19:30 | 120 - 235 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:40 - 19:30 | 120 - 235 |
ה׳ | 05:40 - 19:30 | 120 - 235 |
ו׳ | 05:30 - 14:45 | 120 - 225 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל42 (מ ת. מרכזית נהריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 (ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42
תעריף הנסיעה ב42 (ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
42 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 42 היא ת. מרכזית נהריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/הורדה.
קו 42 (ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42.
מעקב אחר קו האוטובוס 42 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 (ת. מרכזית נהריה/רציפים←ת. מרכזית נהריה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 172 - כניסה מזרחית-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ז/ לוח זמנים
- 89 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-12/ לוח זמנים
- 1 - מסעף שפרעם צפון-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 994 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->יצחק שמיר/הרב דב הכהן קוק-עפולה-2#/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 48 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ך/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זדייר חנא ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#כרמיאל ↔ מכמנים/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שטמרה ↔ חיפה/ לוח זמנים