Linka 472
Mělník - Tišice - Kostelec nad Labem
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 472 autobus (Aktualizováno)
472 autobus ה má 6 zastávek odjíždí z Kostelec N.L., Nám. a končí v Všetaty, Žel.St..
Přehled jízdního řádu 472 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 22:42. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Vyberte 472 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Všetaty,Žel.St. (6 zastávek)
Kostelec N.L., Nám.
Kostelec N.L., U Starého Labe
Tišice, Kozly
Tišice
Tišice, Chrást
Všetaty, Žel.St.
472 Často kladené dotazy
V kolik začne 472 autobus fungovat?
Služby na 472 autobus začínají v 22:42 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 472 autobus fungovat?
Služby na 472 autobus končí v 22:42 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 472 autobus?
Kdy přijde linka Mělník - Tišice - Kostelec nad Labem Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mělník - Tišice - Kostelec nad Labem Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 472 autobus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 472 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 472 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 472. autobus zastávka.
472 autobus Jízdní řád
472 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 22:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 22:42 | Jediný odjezd |
út | 22:42 | Jediný odjezd |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 22:42 | Jediný odjezd |
pá | 22:42 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 472 (od Kostelec N.L., Nám.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 472 v reálném čase. (Všetaty,Žel.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 472 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 472 (Všetaty,Žel.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
472 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 472 autobus cesty je Kostelec N.L., Nám. a poslední zastávka je Všetaty, Žel.St.. 472 (Všetaty,Žel.St.) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 472 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 472 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 472 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 472 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 472 (Všetaty,Žel.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 472 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 472, v Praha
472 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 729 - Mladá Boleslav - Doubravička - Skalsko/ Jízdní řád
- 110 - Třeboradický hřbitov - Dolní Počernice/ Jízdní řád
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 374 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod/ Jízdní řád
- 475 - Mělník - Horní Počaply - Bechlín/ Jízdní řád
- 186 - Černý Most - Nádraží Satalice - Vinoř/ Jízdní řád
- 474 - Dobřeň - Mělník/ Jízdní řád
- 655 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Čelákovice - Úvaly/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 747 - Mělník - Byšice - Všetaty/ Jízdní řád
- 367 - Praha,Černý Most - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,Autobusové stanoviště/ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 372 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 476 - Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty/ Jízdní řád
- 373 - Praha,Kobylisy - Veliká Ves/ Jízdní řád
- 369 - Praha,Ládví - Štětí,závod/ Jízdní řád
- 477 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Mratín - Brandýs n.L.-St.Boleslav/ Jízdní řád
- 663 - Kralupy nad Vltavou - Odolena Voda/ Jízdní řád