Linka 474
Mělník,Mš Chloumek
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 474 autobus (Aktualizováno)
474 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Mělník, Na Brabčově a končí v Mělník, Mš Chloumek.
Vyberte 474 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Mělník,Mš Chloumek (20 zastávek)
Mělník, Na Brabčově
Mělník, Slovany
Mělník, U Hřiště
Mělník, Poliklinika
Mělník, Fibichova
Mělník, Tyršova
Mělník, Zádušní
Mělník, Podolí
Mělník, Pivovar
Mělník, Aut.Nádr.
Mělník, Blata
Mělník, Silo
Mělník, Neuberk
Mělník, Dobrovského
Mělník, Samoty
Mělník, Chloumecká
Mělník, Chloumek
Mělník, Lesní
Mělník, Kokořínská
Mělník, Mš Chloumek
474 Často kladené dotazy
V kolik začne 474 autobus fungovat?
Služby na 474 autobus začínají v 07:26 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 474 autobus fungovat?
Služby na 474 autobus končí v 20:12 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 474 autobus?
Kdy přijde linka Mělník,Mš Chloumek Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mělník,Mš Chloumek Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 474 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 474. autobus zastávka.
474 autobus Jízdní řád
474 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:26 - 20:12
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:26 - 20:12 | 120 |
út | 07:26 - 20:12 | 120 |
st | 07:26 - 20:12 | 120 |
čt | 07:26 - 20:12 | 120 |
pá | 07:26 - 20:12 | 120 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 474 (od Mělník, Na Brabčově), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 474 v reálném čase. (Mělník,Mš Chloumek) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 474 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 474 (Mělník,Mš Chloumek) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
474 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 474 autobus cesty je Mělník, Na Brabčově a poslední zastávka je Mělník, Mš Chloumek. 474 (Mělník,Mš Chloumek) je v provozu během víkendy.
Další informace: 474 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 30 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 474 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 474 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 474 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 474 (Mělník,Mš Chloumek) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 474 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 474, v Praha
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 953 - Praha,Lehovec - Brandýs n.L.-St.Boleslav,Aut.st./ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 408 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 257 - Miškovice - Náměstí Jiřího Berana/ Jízdní řád
- 369 - Praha,Ládví - Štětí,závod/ Jízdní řád
- 655 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Čelákovice - Úvaly/ Jízdní řád
- 470 - Mělník - Chlumín - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 367 - Praha,Černý Most - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,Autobusové stanoviště/ Jízdní řád
- 476 - Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty/ Jízdní řád
- 471 - Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 368 - Praha,Ládví - Předboj/ Jízdní řád
- 671 - Jenštejn - Přezletice/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 166 - Sídliště Čakovice - Střížkov - Domov Seniorů Ďáblice/ Jízdní řád
- 370 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád
- 670 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž/ Jízdní řád
- 396 - Praha,Vinoř - Přezletice, Kocanda/ Jízdní řád