Linka 496
Blatná,Sádlov
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 496 autobus (Aktualizováno)
496 autobus (Blatná,Sádlov) má 16 zastávek odjíždí z Březnice, Žel.St. a končí v Blatná, Sádlov.
Vyberte 496 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Blatná,Sádlov (16 zastávek)
Březnice, Žel.St.
Březnice, Tochovická
Březnice, Aut.St.
Volenice, Bubovice
Hudčice
Hudčice, Lom
Koupě
Koupě, Čepro
Bělčice, Žel.St.
Bělčice, U Knihovny
Bělčice, Nám.
Bělčice, Zd
Bělčice, Závišín
Blatná, Palackého
Blatná, Žel.St.
Blatná, Sádlov
496 Často kladené dotazy
V kolik začne 496 autobus fungovat?
Služby na 496 autobus začínají v 04:57 dne neděle.
V kolik přestává 496 autobus fungovat?
Služby na 496 autobus končí v 04:57 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek.
V kolik dorazí 496 autobus?
Kdy přijde linka Blatná,Sádlov autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Blatná,Sádlov autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 496 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 496. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 496 (od Březnice, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 496 v reálném čase. (Blatná,Sádlov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 496 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 496 (Blatná,Sádlov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
496 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 496 autobus cesty je Březnice, Žel.St. a poslední zastávka je Blatná, Sádlov. 496 (Blatná,Sádlov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 496 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 496 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 496 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 496 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 496 (Blatná,Sádlov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 496 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 496, v Praha
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 521 - Příbram - Rožmitál pod Třemšínem - Věšín/ Jízdní řád
- 766 - Březno - Lhotky - Rabakov/ Jízdní řád
- 516 - Sedlčany - Dublovice/ Jízdní řád
- 419 - Praha,Sídliště Radotín - Karlík/ Jízdní řád
- 638 - Všeradice - Beroun - Skryje - Branov/ Jízdní řád
- 380 - Praha,Kukulova/Vypich - Králův Dvůr,Počaply/ Jízdní řád
- 515 - Příbram - Nečín - Borotice/ Jízdní řád
- 338 - Praha,Smíchovské nádraží - Hradištko,Pikovice,Most/ Jízdní řád
- 767 - Mladá Boleslav - Kropáčova Vrutice - Dolní Slivno/ Jízdní řád
- 769 - Rokytovec - Doubravička - Chotětov/ Jízdní řád
- 559 - Sedlčany - Nechvalice - Sedlec-Prčice/ Jízdní řád
- 545 - Hořovice - Zaječov - Strašice/ Jízdní řád
- 313 - Praha,Nádraží Radotín - Černošice,Žel.zast./ Jízdní řád
- 319 - Praha,Terminál 1/Praha,Letiště - Unhošť,nám./ Jízdní řád
- 764 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Mcely/ Jízdní řád
- 637 - Kublov - Nový Jáchymov - Beroun - Řevnice/ Jízdní řád
- 544 - Hořovice - Komárov - Zaječov/ Jízdní řád
- 495 - Nepomuk - Březnice - Mirovice/ Jízdní řád
- 361 - Praha,Smíchovské nádraží - Dobříš,nám./ Jízdní řád