Linka 50
Plzeň, Nc Černice
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Jízdní řád a zastávky Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 50 autobus (Aktualizováno)
50 autobus (Plzeň, Nc Černice) má 5 zastávek odjíždí z Starý Plzenec, Vilová Čtvrť a končí v Plzeň, Nc Černice.
Vyberte 50 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Plzeň, Nc Černice (5 zastávek)
Starý Plzenec, Vilová Čtvrť
Starý Plzenec, Nad Tratí
Starý Plzenec, U Školy
Starý Plzenec, Bezručova
Plzeň, Nc Černice
50 Často kladené dotazy
V kolik začne 50 autobus fungovat?
Služby na 50 autobus začínají v 15:13 dne neděle, středa, pátek, sobota.
V kolik přestává 50 autobus fungovat?
Služby na 50 autobus končí v 18:06 dne neděle, středa, pátek, sobota.
V kolik dorazí 50 autobus?
Kdy přijde linka Plzeň, Nc Černice autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Plzeň, Nc Černice autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 50 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 50. autobus zastávka.
50 autobus Jízdní řád
50 autobus cesta je v provozu středa, pátek, sobota, neděle. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 15:13 - 18:06
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | 15:13 - 18:06 | 173 |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | 15:13 - 18:06 | 173 |
so | 15:13 - 18:06 | 173 |
ne | 15:13 - 18:06 | 173 |
Provozní upozornění pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 50 (od Starý Plzenec, Vilová Čtvrť), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 50 v reálném čase. (Plzeň, Nc Černice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
Jízdné za linku 50 autobus
Ceny Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 50 (Plzeň, Nc Černice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
50 (Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.)
První zastávka 50 autobus cesty je Starý Plzenec, Vilová Čtvrť a poslední zastávka je Plzeň, Nc Černice. 50 (Plzeň, Nc Černice) je v provozu během středa, pátek, sobota, neděle.
Další informace: 50 má 5 zastávek a celková doba cesty je zhruba 8 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Plzeň, a pomůže vám najít nejbližší 50 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 50 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 50 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 50 (Plzeň, Nc Černice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 50 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, trolejbus, autobus nebo vlak a naplánujte si trasu kolem Plzeň. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 50, v Plzeň
50 - Alternativní cíle
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. linky v Plzeň
- N5 - Radobyčická náves – Mrakodrap – Malesice/ Jízdní řád
- N12 - Mrakodrap – Chotěšov – Stod/ Jízdní řád
- 23 - Bory – Radobyčice – Slovany/ Jízdní řád
- 37 - Radčice – Macháčkova/ Jízdní řád
- 41 - Vinice – CAN – Křimice/ Jízdní řád
- N6 - Červený Hrádek – Mrakodrap – Košutka/ Jízdní řád
- 34 - Pařížská – Orlík – Třemošná/ Jízdní řád
- 28 - CAN – Doubravka – Bukovec/ Jízdní řád
- N3 - Doubravka – Mrakodrap – Košutka/ Jízdní řád
- 24 - Bory – Zadní Svrňany – Bolevec/ Jízdní řád
- 31 - Slovany – Hradiště/ Jízdní řád
- 51 - Slovany – Koterov – Starý Plzenec/ Jízdní řád
- 26 - Bory – Valcha – Lhota – Nová Ves/ Jízdní řád
- 42 - Bory – Špačková – Lhota/ Jízdní řád
- 76 - Náměstí Republiky – ZOO/ Jízdní řád
- 33 - Náměstí Republiky – Nemocnice Lochotín – Košutka/ Jízdní řád
- 40 - Náměstí Republiky – Lochotín – Košutka/ Jízdní řád
- 35 - Dolní Vlkýš – Malesice/ Jízdní řád
- 20 - Náměstí Republiky – Bílá Hora – Zruč – Senec/ Jízdní řád