קו 557
קריית גת←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 557 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 557 (קריית גת←רמת גן) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכיכר המעפיל ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 557 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית גת←רמת גן (26 תחנות)
כיכר המעפיל
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
שדרות גת/משעול הירדן
הרב עובדיה יוסף/חידקל
הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא
אדוריים/רמות דוד
שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש
שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא
מלכי ישראל/יציאה צפונית
צומת קוממיות
צומת מלאכי לצפון/כביש 40
צומת חפץ חיים
מחלף בית רבן למערב
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
עזרא/הרב כהנמן
נחמיה/עזרא
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 557
מתי מתחיל לפעול קו 557?
קו 557 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 557 מפסיק לעבוד?
קו 557 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 557?
כדי לראות מתי קו קריית גת←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית גת←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 557 (קריית גת←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית גת←רמת גן (קריית גת←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 557 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 557 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 557 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 557 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 557
קו 557 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:15 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:30 | 20 - 150 |
ב׳ | 09:15 - 23:30 | 60 - 150 |
ג׳ | 09:15 - 23:30 | 60 - 150 |
ד׳ | 09:15 - 23:30 | 60 - 150 |
ה׳ | 09:15 - 23:30 | 60 - 150 |
ו׳ | 09:15 - 15:20 | 5 - 45 |
ש׳ | 21:45 - 23:55 | 5 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל557 (מ כיכר המעפיל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 557 (קריית גת←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 557
תעריף הנסיעה ב557 (קריית גת←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
557 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 557 היא כיכר המעפיל והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 557 (קריית גת←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 557. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 557.
מעקב אחר קו האוטובוס 557 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 557 (קריית גת←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 557 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 557 ב-ישראל
557 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 392 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-27אילת ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 13א - הצוקים/הדודאים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-25/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 24א - עוקשי/גולדה מאיר-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2ב/ לוח זמנים
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים
- 12 - אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה<->מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון-1#/ לוח זמנים
- 11 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים