Linka 558
Bystřice,Žel.St.
ČSAD Benešov s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Benešov s.r.o. 558 autobus (Aktualizováno)
558 autobus (Bystřice,Žel.St.) má 15 zastávek odjíždí z Olbramovice, Žel.St. a končí v Bystřice, Žel.St..
Vyberte 558 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bystřice,Žel.St. (15 zastávek)
Olbramovice, Žel.St.
Olbramovice, Parcely
Olbramovice, U Svatých
Olbramovice, Rozc.Zahradnice
Olbramovice, Rozc.Tomice II
Olbramovice, Tomice II
Bystřice, Ouběnice, Rozc.Jiřín
Bystřice, Ouběnice
Bystřice, Ouběnice, Dubovka
Bystřice, Jinošice
Bystřice, Jinošice, Rozc.Hutě
Bystřice, Opřetice
Bystřice, Nám.
Bystřice, Škola
Bystřice, Žel.St.
558 Často kladené dotazy
V kolik začne 558 autobus fungovat?
Služby na 558 autobus začínají v 05:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 558 autobus fungovat?
Služby na 558 autobus končí v 11:44 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 558 autobus?
Kdy přijde linka Bystřice,Žel.St. autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bystřice,Žel.St. autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 558 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 558. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro ČSAD Benešov s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 558 (od Olbramovice, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 558 v reálném čase. (Bystřice,Žel.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Benešov s.r.o..
Jízdné za linku 558 autobus
Ceny ČSAD Benešov s.r.o. 558 (Bystřice,Žel.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Benešov s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Benešov s.r.o..
558 (ČSAD Benešov s.r.o.)
První zastávka 558 autobus cesty je Olbramovice, Žel.St. a poslední zastávka je Bystřice, Žel.St.. 558 (Bystřice,Žel.St.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 558 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Benešov s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 558 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 558 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 558 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 558 (Bystřice,Žel.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 558 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Benešov s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Benešov s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Benešov s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 558, v Praha
ČSAD Benešov s.r.o. linky v Praha
- 438 - Benešov - Netvořice - Štěchovice/ Jízdní řád
- 847 - Čechtice - Čechtice,Staré Práchňany - Čáslavsko/ Jízdní řád
- 840 - Vlašim - Vlašim,Nesperská Lhota/ Jízdní řád
- 854 - Vlašim - Načeradec - Lukavec - Pacov/ Jízdní řád
- 566 - Vojkov - Votice/ Jízdní řád
- MHD 7 - MHD Říčany 7 FIALOVÁ Náměstí - Nádraží - Srnčí/Černokostelecká/ Jízdní řád
- 849 - Vlašim - Zdislavice - Miřetice - Čechtice - Načeradec/ Jízdní řád
- 796 - Benešov - Soběhrdy - Čerčany - Pyšely/ Jízdní řád
- MHD 1 - MHD Benešov ORANŽOVÁ Racek - Albert - Nezvalova - Terminál - Okrouhlice/ Jízdní řád
- MHD 8 - MHD Říčany 8 ZELENÁ Kuří - Náměstí - Olivovna - Černokostelecká/ Jízdní řád
- 759 - Benešov - Maršovice - Křečovice,Strážovice - Neveklov/ Jízdní řád
- 845 - Zruč nad Sázavou - Dolní Kralovice - Ježov/ Jízdní řád
- MHD 3 - MHD Říčany 3 MODRÁ Jažlovice - Nádraží - Pacov/ Jízdní řád
- 799 - Vlašim - Chotýšany - Struhařov - Benešov/ Jízdní řád
- 553 - Benešov - Jankov,Odlochovice/ Jízdní řád
- 752 - Benešov - Týnec nad Sázavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- 757 - Benešov - Bystřice,Jarkovice - Bystřice,Tvoršovice - Bystřice/ Jízdní řád
- 850 - Čechtice - Humpolec/ Jízdní řád
- 753 - Benešov - Týnec nad Sázavou - Netvořice - Neveklov/ Jízdní řád