Linka 558
Bystřice,Ouběnice,Rozc.Jiřín
ČSAD Benešov s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Benešov s.r.o. 558 autobus (Aktualizováno)
558 autobus ה má 7 zastávek odjíždí z Olbramovice, Žel.St. a končí v Bystřice, Ouběnice, Rozc.Jiřín.
Přehled jízdního řádu 558 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 16:38. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 558 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bystřice,Ouběnice,Rozc.Jiřín (7 zastávek)
Olbramovice, Žel.St.
Olbramovice, Parcely
Olbramovice, U Svatých
Olbramovice, Rozc.Zahradnice
Olbramovice, Rozc.Tomice II
Olbramovice, Tomice II
Bystřice, Ouběnice, Rozc.Jiřín
558 Často kladené dotazy
V kolik začne 558 autobus fungovat?
Služby na 558 autobus začínají v 16:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 558 autobus fungovat?
Služby na 558 autobus končí v 16:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 558 autobus?
Kdy přijde linka Bystřice,Ouběnice,Rozc.Jiřín Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bystřice,Ouběnice,Rozc.Jiřín Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 558 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 558. autobus zastávka.
558 autobus Jízdní řád
558 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 16:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 16:38 | Jediný odjezd |
út | 16:38 | Jediný odjezd |
st | 16:38 | Jediný odjezd |
čt | 16:38 | Jediný odjezd |
pá | 16:38 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ČSAD Benešov s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 558 (od Olbramovice, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 558 v reálném čase. (Bystřice,Ouběnice,Rozc.Jiřín) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Benešov s.r.o..
Jízdné za linku 558 autobus
Ceny ČSAD Benešov s.r.o. 558 (Bystřice,Ouběnice,Rozc.Jiřín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Benešov s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Benešov s.r.o..
558 (ČSAD Benešov s.r.o.)
První zastávka 558 autobus cesty je Olbramovice, Žel.St. a poslední zastávka je Bystřice, Ouběnice, Rozc.Jiřín. 558 (Bystřice,Ouběnice,Rozc.Jiřín) je v provozu během víkendy.
Další informace: 558 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 10 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Benešov s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 558 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 558 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 558 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 558 (Bystřice,Ouběnice,Rozc.Jiřín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 558 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Benešov s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Benešov s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Benešov s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 558, v Praha
558 - Alternativní cíle
ČSAD Benešov s.r.o. linky v Praha
- 752 - Benešov - Týnec nad Sázavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- 798 - Benešov - Čakov - Ostředek/ Jízdní řád
- 847 - Čechtice - Čechtice,Staré Práchňany - Čáslavsko/ Jízdní řád
- 848 - Vlašim - Pravonín - Načeradec/ Jízdní řád
- 796 - Benešov - Soběhrdy - Čerčany - Pyšely/ Jízdní řád
- 843 - Vlašim - Křivsoudov - Čechtice/ Jízdní řád
- 566 - Vojkov - Votice/ Jízdní řád
- 758 - Benešov - Postupice - Vlašim/ Jízdní řád
- 337 - Praha,Budějovická - Benešov,Terminál/ Jízdní řád
- ŠKOLNÍ 3 - Školní Říčany Š3 Jažlovice - MŠ Zahrádka - Komenského nám. - ZŠ U Říčanského lesa/ Jízdní řád
- MHD 6 - MHD Benešov ČERVENÁ Terminál - Konopiště, informační centrum/ Jízdní řád
- 753 - Benešov - Týnec nad Sázavou - Netvořice - Neveklov/ Jízdní řád
- 842 - Vlašim - Borovnice - Studený - Dolní Kralovice/ Jízdní řád
- MHD 8 - MHD Říčany 8 ZELENÁ Kuří - Náměstí - Olivovna - Černokostelecká
- 554 - Benešov - Votice/ Jízdní řád
- 793 - Vlašim - Radošovice - Divišov - Ostředek/ Jízdní řád
- MHD 1 - MHD Říčany 1 ŽLUTÁ Strašín - Olivovna - Nádraží - OÁZA/ Jízdní řád
- MHD 7 - MHD Říčany 7 FIALOVÁ Náměstí - Nádraží - Srnčí/Černokostelecká/ Jízdní řád
- MHD 2 - MHD Říčany 2 ČERVENÁ Pastelkov - Nemocnice - Nádraží - Náměstí - Kuří/ Jízdní řád
- MHD 1 - Městská doprava Vlašim/ Jízdní řád