Linka 57
OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 57 autobus (Aktualizováno)
57 autobus ה má 4 zastávek odjíždí z Ústí N.L., Od Květ a končí v Ústí N.L., Mojžíř.
Vyberte 57 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústí N.L., Mojžíř (4 zastávek)
Ústí N.L., Od Květ
Ústí N.L., Neštěmice, Sídliště
Ústí N.L., Mojžíř, Sídliště
Ústí N.L., Mojžíř
57 Často kladené dotazy
V kolik začne 57 autobus fungovat?
Služby na 57 autobus začínají v 04:32 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 57 autobus fungovat?
Služby na 57 autobus končí v 23:02 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 57 autobus?
Kdy přijde linka OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 57 autobus společnosti Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 57 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 57 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 57. autobus zastávka.
57 autobus Jízdní řád
57 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:32 - 23:02
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:32 - 23:02 | 15 - 27 |
út | 04:32 - 23:02 | 15 - 27 |
st | 04:36 - 23:08 | 18 - 42 |
čt | 04:32 - 23:02 | 15 - 27 |
pá | 04:32 - 23:02 | 15 - 27 |
so | 04:36 - 23:08 | 18 - 42 |
ne | 04:36 - 23:08 | 18 - 42 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 57 (od Ústí N.L., Od Květ), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 57 v reálném čase. (Ústí N.L., Mojžíř) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 57 autobus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 57 (Ústí N.L., Mojžíř) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
57 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 57 autobus cesty je Ústí N.L., Od Květ a poslední zastávka je Ústí N.L., Mojžíř. 57 (Ústí N.L., Mojžíř) je v provozu během každý den.
Další informace: 57 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 4 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 57 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 57 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 57 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 57 (Ústí N.L., Mojžíř) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 57 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 57, v Praha
57 - Alternativní cíle
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 16 - Všebořice – Božtěšice – Skorotice – Habrovice – Strážky/ Jízdní řád
- 27 - Církvice – Brná – Střekov osada – Divadlo – Za Válcovnou – Předlice Kolonie – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 90 - Vozovna DP – Klíše lázně – Kaufland – Průmyslová – Globus – Trmická – Pod Svahem – Hlavní nádraží
- 74 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Prior – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 17 - Předlická – Předlice Kolonie – Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Střekov nádraží – Střekov osada – Brná – Sebuzín – Církvice/ Jízdní řád
- 19 - Václavské náměstí – Jezero Milada – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice/ Jízdní řád
- 13 - Divadlo – Olšinky – Svádov obec – Olešnice/ Jízdní řád
- 2 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 81 - (Přestanov) – (Chlumec) – Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Střekov nádraží – Brná – (Sebuzín – Církvice)
- 3 - Koštov konečná – Václavské náměstí – Jezero Milada – Stará škola – Nové Předlice – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 41 - NOČNÍ DOPRAVA: Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Krásné Březno – Mojžíř – Skalka/ Jízdní řád
- 11 - Přestanov – Stradov – Chlumec – Všebořice obchodní centrum – Na Spálence – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 89 - Václavské náměstí – (Metal) – Stará škola – Trmická – (Pod Svahem) – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice
- 82 - Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Kamenný Vrch – Brná – (Sebuzín – Církvice)
- 85 - (Strážky) – Habrovice – (Neznabohy) – Masarykova nemocnice – Divadlo – Vaňov – (Dolní Zálezly)
- 42 - NOČNÍ DOPRAVA: Václavské náměstí / Staré Předlice – Vozovna DP – Divadlo – Střekov II – Brná/ Jízdní řád
- 7 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Globus – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 18 - Všebořice ochodní centrum – Klíše lázně – Jateční – Nové Předlice – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 78 - Všebořice OC – Bukov – Klíše lázně – Nové Předlice – Václavské náměstí