Linka 74
Ústí N.L., Skalka
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 74 autobus (Aktualizováno)
74 autobus ה má 29 zastávek odjíždí z Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum a končí v Ústí N.L., Skalka.
Vyberte 74 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústí N.L., Skalka (29 zastávek)
Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum
Ústí N.L., Lipová
Ústí N.L., Všebořická
Ústí N.L., Ve Stromkách
Ústí N.L., POD Holoměří
Ústí N.L., Bukov, Sanatorium
Ústí N.L., Masarykova Nemocnice
Ústí N.L., Severní Terasa
Ústí N.L., Gagarinova
Ústí N.L., Větrná
Ústí N.L., Mírová
Ústí N.L., Stavbařů
Ústí N.L., Orlická
Ústí N.L., Stříbrnická
Ústí N.L., Stříbrníky
Ústí N.L., Kmochova
Ústí N.L., Zoologická Zahrada
Ústí N.L., Osamělá
Ústí N.L., Dvojdomí
Ústí N.L., Prior
Ústí N.L., Krčínova
Ústí N.L., Pivovar
Ústí N.L., Krásné Březno
Ústí N.L., Karolíny Světlé
Ústí N.L., Svádovský Přívoz
Ústí N.L., Opletalova
Ústí N.L., Od Květ
Ústí N.L., Ryjická
Ústí N.L., Skalka
74 Často kladené dotazy
V kolik začne 74 autobus fungovat?
Služby na 74 autobus začínají v 04:30 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 74 autobus fungovat?
Služby na 74 autobus končí v 22:07 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 74 autobus?
Kdy přijde linka Ústí N.L., Skalka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ústí N.L., Skalka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 74 autobus společnosti Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 74 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 74 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 74. autobus zastávka.
74 autobus Jízdní řád
74 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:30 - 22:07
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:30 - 22:07 | 30 - 60 |
út | 04:30 - 22:07 | 30 - 60 |
st | 05:10 - 22:10 | 60 |
čt | 04:30 - 22:07 | 30 - 60 |
pá | 04:30 - 22:07 | 30 - 60 |
so | 05:10 - 22:10 | 60 |
ne | 05:10 - 22:10 | 60 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 74 (od Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 74 v reálném čase. (Ústí N.L., Skalka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 74 autobus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 74 (Ústí N.L., Skalka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
74 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 74 autobus cesty je Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum a poslední zastávka je Ústí N.L., Skalka. 74 (Ústí N.L., Skalka) je v provozu během každý den.
Další informace: 74 má 29 zastávek a celková doba cesty je zhruba 41 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 74 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 74 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 74 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 74 (Ústí N.L., Skalka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 74 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 74, v Praha
74 - Alternativní cíle
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 82 - Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Kamenný Vrch – Brná – (Sebuzín – Církvice)
- 19 - Václavské náměstí – Jezero Milada – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice/ Jízdní řád
- 3 - Koštov konečná – Václavské náměstí – Jezero Milada – Stará škola – Nové Předlice – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 21 - CYKLOBUS Divadlo – Nakléřov – Tisá, kulturní dům – Divadlo
- 20 - CYKLOBUS Divadlo – Zadní Telnice – Adolfov – Varvažov, pomníky – Divadlo
- 91 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Vozovna DP
- 81 - (Přestanov) – (Chlumec) – Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Střekov nádraží – Brná – (Sebuzín – Církvice)
- 2 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 7 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Globus – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 41 - NOČNÍ DOPRAVA: Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Krásné Březno – Mojžíř – Skalka/ Jízdní řád
- 42 - NOČNÍ DOPRAVA: Václavské náměstí / Staré Předlice – Vozovna DP – Divadlo – Střekov II – Brná/ Jízdní řád
- 13 - Divadlo – Olšinky – Svádov obec – Olešnice/ Jízdní řád
- 57 - OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř/ Jízdní řád
- 85 - (Strážky) – Habrovice – (Neznabohy) – Masarykova nemocnice – Divadlo – Vaňov – (Dolní Zálezly)
- 90 - Vozovna DP – Klíše lázně – Kaufland – Průmyslová – Globus – Trmická – Pod Svahem – Hlavní nádraží
- 27 - Církvice – Brná – Střekov osada – Divadlo – Za Válcovnou – Předlice Kolonie – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 16 - Všebořice – Božtěšice – Skorotice – Habrovice – Strážky/ Jízdní řád
- 79 - (Vozovna DP – Klíše lázně) – Divadlo – Střekov nádraží – Karla IV. – Střekov II – Nové krematorium / Nová Ves – Kojetice
- 12 - Církvice – Novosedlické nám. – Kamenný Vrch – Divadlo – Klíše lázně – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 83 - Vozovna DP – Průmyslová – Divadlo – Olšinky – Svádov obce – Olešnice