61N-linja
Rautatientori
HSL
HSL 61N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
61N-bussilla (Rautatientori) on 29 pysäkkiä alkaen asemalta Soinintie ja päättyen asemalle Rautatientori.
Valitse alta mikä tahansa 61N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Rautatientori (29 pysäkkiä)
Soinintie
Santerlantie
Immolantie
Pohjanpellontie
Uimarannantie
Tapaninvainiontie
Pukinmäenkaari
Kenttätie
Eskolantie
Pukinmäen Asema
Isonpellontie
Oulunkylän Rantap.
Mikkolantie
Patola
Teininpuisto
Mestarintie
Kustaankartano
Käpylän Asema
Käpylänaukio
Koskelantie
Pyöräilystadion
Mäkelänrinne
Hattulantie
Vallilan Kirjasto
Sörnäinen (M)
Haapaniemi
Hakaniemi
Kaisaniemenpuisto
Rautatientori
61N UKK
Mihin aikaan 61N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 61N bussi -pysäkillä klo 00:34 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 61N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 61N bussi -pysäkillä klo 01:34 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 61N bussi saapuu?
Milloin Rautatientori Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rautatientori Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 61N (Rautatientori) bussi?
Rautatientori (Rautatientori) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 61N bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 61N bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 61N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 61N bussi pysäkki.
61N-bussi -aikataulu
61N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:34 - 01:34
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:34 - 01:34 | 30 |
ti | 00:34 - 01:34 | 30 |
ke | 00:34 - 01:34 | 30 |
to | 00:34 - 04:04 | 30 |
pe | 00:34 - 01:34 | 30 |
la | 00:34 - 04:04 | 30 |
su | 00:34 - 04:04 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 61N (asemalta Soinintie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 61N (Rautatientori) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
61N -linjan bussi-maksu
HSL 61N (Rautatientori) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
61N (HSL)
61N-bussin ensimmäinen pysäkki on Soinintie ja viimeinen pysäkki on Rautatientori. 61N (Rautatientori) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 61N -linjalla on 29 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 31 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 61N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 61N-bussi-linjalle.
Linjojen 61N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 61N (Rautatientori) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 61N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 61N, Helsinki
61N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 965 - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 724 - Tikkurila-Jokiniemi-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu
- 506 - Myllypuro(M)-Viikki-Kumpula-Pasila-Ruskeasuo/ Aikataulu
- 906 - Luoma-Masala-Kauhala/ Aikataulu
- 916K - Kuntakeskus-Siuntion kylpyä-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 961 - Korso-Sula-Riihikallio-Hyrylä-Nahkela-Palojoki(-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 978K - Bastukärr-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 459 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Loppi)/ Aikataulu
- 617 - Hakaniemi-Tammisto-Aviapolis/ Aikataulu
- 973 - Peijas-Korso-Kannisto-Keravan asema/ Aikataulu
- 235N - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus-Kuurinniitty/ Aikataulu
- 193 - Degerbyntie-Siuntion as.-Uusikylä/ Aikataulu
- 719B - Länsisalmi-Hakunila/ Aikataulu
- 785 - Rautatientori-Jokivarsi-Nikkilä
- 447 - Kivistö-Viinikanmetsä-Kesäkylä/ Aikataulu
- 909 - Veikkola-Lapinkylä-Kauhala/ Aikataulu
- 173Z - Matinkylä (M)-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 912K - Kuntakeskus-Störsvik-Pikkala/ Aikataulu
- 86N - Rautatientori-Kulosaari-Herttoniemi-Santahamina/ Aikataulu
- 549 - Tapiola(M)-Mankkaa-Kauniainen-Jorvi/ Aikataulu