841B-linja
Söderkulla-Nikkilä
HSL
HSL 841B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
841B-bussilla (Nikkilä) on 22 pysäkkiä alkaen asemalta Kallbäck ja päättyen asemalle Nikkilä.
841B bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 07:23. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 841B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Nikkilä (22 pysäkkiä)
Kallbäck
Söderkulla
Amiraalinmäki
Ankkurikuja
Kompassikuja
Söderkullan Kartano
Hansas
Pilvijärventie
Lill-Bengts
Eskos
Högåsantie
Norrkulla
Manniksentie
Brudbrinken
Brobölen Mäki
Broböle
Katajamäentie
Vanha Kirkko
Vanha Kirkko
Urheilutie
Uudensillantie
Nikkilä
841B UKK
Mihin aikaan 841B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 841B bussi -pysäkillä klo 07:23 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 841B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 841B bussi -pysäkillä klo 07:23 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 841B bussi saapuu?
Milloin Söderkulla-Nikkilä bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Söderkulla-Nikkilä bussi aikataulut.
Onko lähelläni 841B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 841B bussi pysäkki.
841B-bussi -aikataulu
841B-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 07:23
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:23 | Yksittäinen lähtö |
ti | 07:23 | Yksittäinen lähtö |
ke | 07:23 | Yksittäinen lähtö |
to | 07:23 | Yksittäinen lähtö |
pe | 07:23 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 841B (asemalta Kallbäck), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 841B (Nikkilä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
841B -linjan bussi-maksu
HSL 841B (Nikkilä) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL:n viralliselta verkkosivustolta.
841B (HSL)
841B-bussin ensimmäinen pysäkki on Kallbäck ja viimeinen pysäkki on Nikkilä. 841B (Nikkilä) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 841B -linjalla on 22 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 21 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 841B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 841B-bussi-linjalle.
Linjojen 841B reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 841B (Nikkilä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 841B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 841B, Helsinki
841B - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 721 - Hakaniemi-Honkanummi-Havukoski-Päiväkumpu-Koivukylä/ Aikataulu
- 785K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä/ Aikataulu
- 236V - Leppävaara-Viherlaakso-Koskelo-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 146N - Kamppi-Kivenlahti-Saunalahti/ Aikataulu
- 731N - Rautatientori-Kulomäki/ Aikataulu
- 61 - Rautatientori-Pukinmäki-Tapaninkylä/ Aikataulu
- 171Z - Matinkylä (M)-Gesterby-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 165 - Espoonlahti (M)-Kivenlahti (M)-Saunalahti-Kauklahti-Vanttila/ Aikataulu
- 22K - Punavuori-Ruoholahti(M)-Salmisaari-Lauttasaari(M)-Katajah./ Aikataulu
- 8X - Jätkäsaari - Töölö - Sörnäinen (M) - Vallila/ Aikataulu
- 566 - Martinlaakso-Järvenperä-Espoon keskus/ Aikataulu
- 53 - Arabia-Oulunkylä-Maunula-Pohjois-Haaga-Konala-Uusmäki/ Aikataulu
- 113N - Kamppi-Tapiola (M)-Laajalahti-Perkkaa-Leppävaara/ Aikataulu
- 719 - Nybygget-Hakunila/ Aikataulu
- 148 - Espoonlahden keskus-Soukka-Iivisniemi/ Aikataulu
- 249Y - Leppävaara-Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 67 - Rautatientori-Maunula-Pakila-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 913AK - Kuntakeskus-Västerby-Karskog-Störsvik-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 574 - Peijas-Ruskeasanta-Aviapolis-Ylästö-Myyrmäki/ Aikataulu
- 588 - Länsisalmi-Itä-Hakkila-Sotungin koulu/ Aikataulu