Linka 634
Hostomice - Skřipel - Lážovice - Všeradice
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 634 autobus (Aktualizováno)
634 autobus (Osov,Škola) má 7 zastávek odjíždí z Hostomice, Nám. a končí v Osov, Škola.
Vyberte 634 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Osov,Škola (7 zastávek)
Hostomice, Nám.
Hostomice, Žel.St.
Skřipel
Osov, U Zámku I
Neumětely
Lážovice
Osov, Škola
634 Často kladené dotazy
V kolik začne 634 autobus fungovat?
Služby na 634 autobus začínají v 07:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 634 autobus fungovat?
Služby na 634 autobus končí v 12:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 634 autobus?
Kdy přijde linka Hostomice - Skřipel - Lážovice - Všeradice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hostomice - Skřipel - Lážovice - Všeradice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 634 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 634. autobus zastávka.
634 autobus Jízdní řád
634 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 07:35 - 12:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:35 - 12:30 | 145 - 149 |
út | 07:35 - 12:30 | 145 - 149 |
st | 07:35 - 12:30 | 145 - 149 |
čt | 07:35 - 12:30 | 145 - 149 |
pá | 07:35 - 12:30 | 145 - 149 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 634 (od Hostomice, Nám.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 634 v reálném čase. (Osov,Škola) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 634 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 634 (Osov,Škola) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
634 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 634 autobus cesty je Hostomice, Nám. a poslední zastávka je Osov, Škola. 634 (Osov,Škola) je v provozu během víkendy.
Další informace: 634 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 10 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 634 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 634 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 634 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 634 (Osov,Škola) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 634 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 634, v Praha
634 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 739 - Bělá pod Bezdězem - Bakov nad Jizerou - Kněžmost/ Jízdní řád
- 425 - Mořinka - Beroun - Koněprusy - Králův Dvůr/ Jízdní řád
- 522 - Rožmitál pod Třemšínem - Hvožďany/ Jízdní řád
- 713 - Mladá Boleslav - Obruby - Sobotka/ Jízdní řád
- 524 - Březnice - Hvožďany/ Jízdní řád
- 500 - Příbram - Krásná Hora nad Vltavou - Petrovice/ Jízdní řád
- 734 - Mnichovo Hradiště - Mohelnice nad Jizerou - Sezemice/ Jízdní řád
- 502 - MHD Příbram 502 Brod,obec - Zdaboř - II. poliklinika - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 523 - Plzeň - Spálené Poříčí - Rožmitál pod Třemšínem/ Jízdní řád
- 688 - Mníšek pod Brdy - Nový Knín/ Jízdní řád
- 527 - Komárov - Cerhovice - Žebrák/ Jízdní řád
- 495 - Nepomuk - Březnice - Mirovice/ Jízdní řád
- 556 - Votice - Heřmaničky - Sedlčany/ Jízdní řád
- 437 - Nový Knín - Nové Dvory - Štěchovice - Hradištko/ Jízdní řád
- 480 - Příbram - Solenice - Milevsko/ Jízdní řád
- 419 - Praha,Sídliště Radotín - Karlík/ Jízdní řád
- 547 - Hořovice - Kařez - Cerhovice/ Jízdní řád
- 529 - Hořovice - Hvozdec/ Jízdní řád
- 518 - Sedlčany - Prosenická Lhota - Křečovice/ Jízdní řád
- 754 - Benešov - Sedlčany - Příbram/ Jízdní řád