Linka 670
Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 670 autobus (Aktualizováno)
670 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. a končí v Sudovo Hlavno.
Přehled jízdního řádu 670 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 14:01. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 670 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sudovo Hlavno (10 zastávek)
Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr.
Brandýs N.L.-St.Bol., Nám.
Brandýs N.L.-St.Bol., Most
Brandýs N.L.-St.Bol., U Brány
Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B)
Brandýs N.L.-St.Bol., Sídliště
Brandýs N.L.-St.Bol., Na Panském
Hlavenec
Kostelní Hlavno, U Kostela
Sudovo Hlavno
670 Často kladené dotazy
V kolik začne 670 autobus fungovat?
Služby na 670 autobus začínají v 14:01 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 670 autobus fungovat?
Služby na 670 autobus končí v 14:01 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 670 autobus?
Kdy přijde linka Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 670 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 670. autobus zastávka.
670 autobus Jízdní řád
670 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 14:01
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 14:01 | Jediný odjezd |
út | 14:01 | Jediný odjezd |
st | 14:01 | Jediný odjezd |
čt | 14:01 | Jediný odjezd |
pá | 14:01 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 670 (od Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 670 v reálném čase. (Sudovo Hlavno) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 670 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 670 (Sudovo Hlavno) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
670 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 670 autobus cesty je Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. a poslední zastávka je Sudovo Hlavno. 670 (Sudovo Hlavno) je v provozu během víkendy.
Další informace: 670 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 670 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 670 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 670 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 670 (Sudovo Hlavno) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 670 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 670, v Praha
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád
- 166 - Sídliště Čakovice - Střížkov - Domov Seniorů Ďáblice/ Jízdní řád
- 408 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 375 - Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st./ Jízdní řád
- 103 - Ládví - Ďáblice - Březiněves/ Jízdní řád
- 378 - Praha,Letňany - Jenštejn,Hradní/Radonice,Spojovací/ Jízdní řád
- 374 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 472 - Mělník - Tišice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 747 - Mělník - Byšice - Všetaty/ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 368 - Praha,Ládví - Předboj/ Jízdní řád
- 370 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 464 - Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice/ Jízdní řád
- 478 - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 373 - Praha,Kobylisy - Veliká Ves/ Jízdní řád
- 655 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Čelákovice - Úvaly/ Jízdní řád
- 728 - Mladá Boleslav - Skalsko - Mšeno/ Jízdní řád