קו 7
מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 7 (מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל במתחם ביג ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה (42 תחנות)
מתחם ביג
הנשיא וייצמן/המברג
הנשיא וייצמן/החרושת
ויצמן הנשיא/מפתן
האבות/הנשיא וייצמן
וייצמן/דוד אלעזר
הנשיא וייצמן/יצחק בן צבי
יצחק בן צבי/אור חיים
בן צבי/אלפסי
יצחק בן צבי/הרצוג
האבות/הנשיא וייצמן
האבות/הנשיא וייצמן
האבות/נחמיה
האבות/ברץ
אהבת ציון /השלום
אהבת ציון/539
עירוני ה'/אהבת ציון
ירושלים/אהבת ציון
בי''ס איילים/ירושלים
'ירושלים א
ירושלים/שד. אלנטאון
אלנטאון/יפה נוף
רקפת/שד. אלנטאון
הנביאים/שד. אלנטאון
הנביאים/שדרות ספיר
שד. ספיר/הנביאים
שקד/תמר
תמר/שקד
אסתר המלכה/תמר
שדרות מנחם בגין/וינגייט
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
משרד הפנים
אלחדיף/אילת
הגליל/גן העיר
הגליל/פנורמה
הבנים/הקישון
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-00:15 בשלישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה (מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:50 | 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:45 | 30 |
ג׳ | 00:15 - 23:50 | 30 |
ד׳ | 05:00 - 23:50 | 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:50 | 20 |
ו׳ | 05:00 - 16:10 | 20 |
ש׳ | 20:45 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ מתחם ביג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
7 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 7 היא מתחם ביג והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 7 (מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (מתחם ביג←ת. מרכזית טבריה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 2 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 184 - קופת חולים-גלעד<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 354 - בית חולים העמק-עפולה<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 5 - מסוף יגור-יגור<->מסוף יגור-יגור-30/ לוח זמנים
- 773 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בי''ס נופית/הגליל-נופית-10/ לוח זמנים
- 163 - קבר רחל-ירושלים<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 1 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 27 - אבא חושי/פארק הכרמל-חיפה<->בית אורן/מרכז-בית אורן-11/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מח.נעורה-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 300 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 933 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 509 - קרית מדע ב-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 793 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->ורשבסקי/אריה בינה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30/ לוח זמנים
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10/ לוח זמנים