קו 706
חדרה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 706 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 706 (חדרה←נתניה) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהפרדס/שפק ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 706 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←נתניה (43 תחנות)
הפרדס/שפק
הפרדס/אידלווין
הפרדס/השיזף
שפק/אילת
שפק/האבודקו
הפרדס/שקצר
הפרדס/וולפברג
השיקמה/התאנים
בית ספר צליל/השיקמה
השיקמה/נחל פולג
השיקמה/גן ציבורי
עובדיה בן שלום/קיבוץ גלויות
יציאת אירופה/גדות
השיזף/יציאת אירופה
יציאת אירופה/קיבוץ גלויות
העצמאות/שד. האביב
העצמאות/כ''ט בנובמבר
העצמאות/התמרים
יפה נוף/ההגנה
חטיבת הנחל/נחל צין
חטיבת הנח''ל/נהלל
חטיבת הנח''ל/חברת עזרא
חברת עזרא/חטיבת הנח''ל
חטיבת גולני/חברת עזרא
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
צומת חדרה
דוד שמעוני/קלז
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
אהרון אהרונסון/יצחק גרינבוים
אהרון אהרונסון/יגאל אלון
אהרון אהרונסון/הר צין
אהרון אהרונסון/השלום
צומת אולגה
מחלף ינאי לדרום
פנימיית הדסה נעורים/השיטה
כביש 5710/דרך הפרדסים
מחלף חבצלת
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 706
מתי מתחיל לפעול קו 706?
קו 706 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 706 מפסיק לעבוד?
קו 706 מפסיק לפעול ב-06:20 בשישי
מתי מגיע קו 706?
כדי לראות מתי קו חדרה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 706 (חדרה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←נתניה (חדרה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 706 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 706 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 706 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 706 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 706
קו 706 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:55 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ב׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ג׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ד׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ה׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ו׳ | 05:55 - 06:20 | 25 |
ש׳ | 23:35 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל706 (מ הפרדס/שפק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 706 (חדרה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 706
תעריף הנסיעה ב706 (חדרה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
706 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 706 היא הפרדס/שפק והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 706 (חדרה←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 706. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 706.
מעקב אחר קו האוטובוס 706 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 706 (חדרה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 706 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 706 ב-ישראל
706 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 101 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 83 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים