Linka 795
Vlašim - Zruč nad Sázavou
ČSAD Benešov s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Benešov s.r.o. 795 autobus (Aktualizováno)
795 autobus ה má 23 zastávek odjíždí z Vlašim, Záv. a končí v Zruč N.Sáz., Sázavan.
Vyberte 795 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Zruč N.Sáz.,Sázavan (23 zastávek)
Vlašim, Záv.
Vlašim, Žel.St.
Vlašim, Obchodní Centrum
Vlašim, Spořilov
Vlašim, Hřbitov
Pavlovice, Rozc.
Pavlovice
Kladruby
Kladruby, Rozc.
Kladruby, Rehab.Ústav
Tehov, Kostelík
Trhový Štěpánov, Vlašimská
Trhový Štěpánov, Nám.
Trhový Štěpánov, Na Potoce
Soutice
Soutice, Kalná
Hulice
Hulice, Úpravna
Zruč N.Sáz., Nesměřice
Zruč N.Sáz., Prům.Zóna Jih
Zruč N.Sáz., Nám.
Zruč N.Sáz., Na Pohoří
Zruč N.Sáz., Sázavan
795 Často kladené dotazy
V kolik začne 795 autobus fungovat?
Služby na 795 autobus začínají v 04:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 795 autobus fungovat?
Služby na 795 autobus končí v 15:30 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 795 autobus?
Kdy přijde linka Vlašim - Zruč nad Sázavou Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vlašim - Zruč nad Sázavou Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 795 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 795. autobus zastávka.
795 autobus Jízdní řád
795 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:30 - 17:50
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:30 - 17:50 | 50 - 155 |
út | 04:30 - 17:50 | 50 - 155 |
st | 04:30 - 17:50 | 50 - 155 |
čt | 04:30 - 17:50 | 50 - 155 |
pá | 04:30 - 17:50 | 50 - 155 |
so | 05:35 - 15:30 | 180 - 235 |
ne | 05:35 - 15:30 | 180 - 235 |
Provozní upozornění pro ČSAD Benešov s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 795 (od Vlašim, Záv.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 795 v reálném čase. (Zruč N.Sáz.,Sázavan) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Benešov s.r.o..
Jízdné za linku 795 autobus
Ceny ČSAD Benešov s.r.o. 795 (Zruč N.Sáz.,Sázavan) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Benešov s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Benešov s.r.o..
795 (ČSAD Benešov s.r.o.)
První zastávka 795 autobus cesty je Vlašim, Záv. a poslední zastávka je Zruč N.Sáz., Sázavan. 795 (Zruč N.Sáz.,Sázavan) je v provozu během každý den.
Další informace: 795 má 23 zastávek a celková doba cesty je zhruba 49 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Benešov s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 795 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 795 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 795 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 795 (Zruč N.Sáz.,Sázavan) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 795 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Benešov s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Benešov s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Benešov s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 795, v Praha
ČSAD Benešov s.r.o. linky v Praha
- MHD 8 - MHD Říčany 8 ZELENÁ Kuří - Náměstí - Olivovna - Černokostelecká
- 796 - Benešov - Soběhrdy - Čerčany - Pyšely/ Jízdní řád
- 758 - Benešov - Postupice - Vlašim/ Jízdní řád
- 799 - Vlašim - Chotýšany - Struhařov - Benešov/ Jízdní řád
- MHD 4 - MHD Benešov RŮŽOVÁ Racek - Albert - MŠ Úsměv - Pod Hřbitovem - Dlouhé Pole/ Jízdní řád
- MHD 3 - MHD Benešov MODRÁ Buková Lhota - Pomněnice - Kaufland - Purkyňova - Terminál/ Jízdní řád
- 792 - Vlašim,Hrazená Lhota - Vracovice - Rataje/ Jízdní řád
- MHD 6 - MHD Benešov ČERVENÁ Terminál - Konopiště, informační centrum/ Jízdní řád
- 438 - Benešov - Netvořice - Štěchovice/ Jízdní řád
- 849 - Vlašim - Zdislavice - Miřetice - Čechtice - Načeradec/ Jízdní řád
- 790 - Vlašim - Libež - Divišov/ Jízdní řád
- MHD 3 - MHD Říčany 3 MODRÁ Jažlovice - Nádraží - Pacov/ Jízdní řád
- 850 - Čechtice - Humpolec/ Jízdní řád
- 845 - Zruč nad Sázavou - Dolní Kralovice - Ježov/ Jízdní řád
- 840 - Vlašim - Vlašim,Nesperská Lhota/ Jízdní řád
- ŠKOLNÍ 2 - Školní Říčany Š2 Hřbitov - Náměstí - Srnčí - ZŠ Bezručova - ZŠ U Říčanského lesa/ Jízdní řád
- 337 - Praha,Budějovická - Benešov,Terminál/ Jízdní řád
- MHD 1 - MHD Říčany 1 ŽLUTÁ Strašín - Olivovna - Nádraží - OÁZA/ Jízdní řád
- MHD 7 - MHD Říčany 7 FIALOVÁ Náměstí - Nádraží - Srnčí/Černokostelecká/ Jízdní řád