קו 988
בני ברק←קריית אתא
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 988 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 988 (בני ברק←קריית אתא) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא ומסתיים בהעצמאות/המגינים.
לוח הזמנים לקו 988 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב00:15. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 988 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←קריית אתא (49 תחנות)
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
עזרא/דמשק אליעזר
נחמיה/עזרא
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
צומת כפר חסידים/כביש 762
מעון נווה רם/הרקפות
הרקפות/הכלניות
הרקפות/הרמונים
בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי
בית ספר בת מלך/הרב קוק
בית כנסת עץ חיים/הרב קוק
מועצה מקומית/האורנים
האורנים
האורנים/הרימונים
הרימונים/האלונים
הרקפות/דרך שרה
בית ספר אוהל שרה/הרקפות
הרקפות/חצב סובה
הורדים/האירוסים
האירוסים/פרג
האירוסים/מרגנית
האירוסים/שעורה
בית כנסת ניסים/האירוסים
סביון/חרוב
סביון/הערבה
סביון/מעלות דוד
הדקל/דפנה
בית מדרש היכל משה/הדקל
החרוב/הנרקיסים
הנרקיסים
הנרקיסים/הורדים
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/הכלניות
עצמאות/בית וגן
העצמאות/הנביאים
קניון כפיר/העצמאות
הציונות/המייסדים
הרצל/הציונות
המגינים/סוקולוב
העצמאות/המגינים
שאלות ותשובות לגבי קו 988
מתי מתחיל לפעול קו 988?
קו 988 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 988 מפסיק לעבוד?
קו 988 מפסיק לפעול ב-00:15 בראשון
מתי מגיע קו 988?
כדי לראות מתי קו בני ברק←קריית אתא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←קריית אתא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 988 (בני ברק←קריית אתא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←קריית אתא (בני ברק←קריית אתא) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 988 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 988 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 988 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 988 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 988
קו 988 פועל בראשון, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 12:30 - 14:00 | 90 |
ש׳ | 21:50 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל988 (מ חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 988 (בני ברק←קריית אתא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 988
תעריף הנסיעה ב988 (בני ברק←קריית אתא) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
988 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 988 היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא והתחנה האחרונה היא העצמאות/המגינים.
קו 988 (בני ברק←קריית אתא) פועל בראשון, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 988. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 988.
מעקב אחר קו האוטובוס 988 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 988 (בני ברק←קריית אתא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 988 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 988 ב-ישראל
988 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 202 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 90 - ביאליק/בוטקובסקי-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 26 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-11/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מצדה-מצדה-18מ.א. תמר ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 18 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים