Linka EX6
Beroun
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. EX6 vlak (Aktualizováno)
EX6 vlak ה má 4 stanic odjíždí z Domažlice a končí v Beroun.
Přehled jízdního řádu EX6 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 20:01. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte EX6 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Beroun (4 zastávek)
Domažlice
Holýšov
Plzeň Hl. N.
Beroun
EX6 Často kladené dotazy
V kolik začne EX6 vlak fungovat?
Služby na EX6 vlak začínají v 20:01 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává EX6 vlak fungovat?
Služby na EX6 vlak končí v 20:01 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí EX6 vlak?
Kdy přijde linka Beroun Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Beroun Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka EX6 vlak společnosti České dráhy a.s. na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba EX6 vlak na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde EX6 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší EX6. vlak stanice.
EX6 vlak Jízdní řád
EX6 vlak linka funguje v pondělí až sobota. Pravidelný provoz: 20:01
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 20:01 | Jediný odjezd |
út | 20:01 | Jediný odjezd |
st | 20:01 | Jediný odjezd |
čt | 20:01 | Jediný odjezd |
pá | 20:01 | Jediný odjezd |
so | 20:01 | Jediný odjezd |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na EX6 (od Domažlice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy EX6 v reálném čase. (Beroun) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku EX6 vlak
Ceny České dráhy a.s. EX6 (Beroun) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
EX6 (České dráhy a.s.)
První zastávka EX6 vlak cesty je Domažlice a poslední zastávka je Beroun. EX6 (Beroun) je v provozu během víkendy.
Další informace: EX6 má 4 stanic a celková doba cesty je zhruba 104 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší EX6 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro EX6 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka EX6 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku EX6 (Beroun) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek EX6 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky EX6, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- S76 - Zadní Třebáň – Lochovice/ Jízdní řád
- S31 - Mladá Boleslav – Nymburk/ Jízdní řád
- T2 - Děčín hl. n. / Liberec – Krásná Lípa / Rumburk – Mikulášovice/ Jízdní řád
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ
- P2 - Rokycany – Plzeň/ Jízdní řád
- RE20 - Dresden – Ústí nad Labem – Litoměřice město/ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- U28 - Děčín hl. n. – Bad Schandau – Sebnitz – Rumburk/ Jízdní řád
- OS 98027 - Česká Lípa hl. n. – Srní u České Lípy
- OS 98028 - Srní u České Lípy – Česká Lípa hl. n.
- OS 16775 - Žihle – Blatno u Jesenice/ Jízdní řád
- SP 98174 - Česká Lípa hl. n. – Blíževedly
- OS 7605 - Jesenice – Žihle/ Jízdní řád
- R15 - Praha – Ústí nad Labem – Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- S9 - Lysá nad Labem – Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- SP 91137 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- S65 - Praha – Hostivice – Rudná u Prahy/ Jízdní řád
- S32 - Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- SP 98176 - Mimoň – Doksy