Linka EX6
Praha Hl. N.
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. EX6 vlak (Aktualizováno)
EX6 vlak ה má 9 stanic odjíždí z Cheb a končí v Praha Hl.N..
Vyberte EX6 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha Hl. N. (9 zastávek)
Cheb
Lázně Kynžvart
Mariánské Lázně
Planá U M.L.
Stříbro
Plzeň-Jižní Předměstí
Plzeň Hl. N.
Praha-Smíchov
Praha Hl.N.
EX6 Často kladené dotazy
V kolik začne EX6 vlak fungovat?
Služby na EX6 vlak začínají v 04:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává EX6 vlak fungovat?
Služby na EX6 vlak končí v 18:33 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí EX6 vlak?
Kdy přijde linka Praha Hl. N. Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha Hl. N. Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde EX6 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší EX6. vlak stanice.
EX6 vlak Jízdní řád
EX6 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:32 - 22:27
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:32 - 22:27 | 26 - 97 |
út | 04:32 - 22:27 | 26 - 97 |
st | 04:32 - 22:27 | 26 - 97 |
čt | 04:32 - 22:27 | 26 - 97 |
pá | 04:32 - 22:27 | 26 - 97 |
so | 04:32 - 18:33 | 26 - 94 |
ne | 06:00 - 18:33 | 26 - 88 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na EX6 (od Cheb), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy EX6 v reálném čase. (Praha Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku EX6 vlak
Ceny České dráhy a.s. EX6 (Praha Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
EX6 (České dráhy a.s.)
První zastávka EX6 vlak cesty je Cheb a poslední zastávka je Praha Hl.N.. EX6 (Praha Hl. N.) je v provozu během každý den.
Další informace: EX6 má 9 stanic a celková doba cesty je zhruba 142 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší EX6 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro EX6 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka EX6 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku EX6 (Praha Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek EX6 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky EX6, v Praha
EX6 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- U40 - Louny – Slaný/ Jízdní řád
- R24 - Praha – Kladno – Rakovník/ Jízdní řád
- S50 - Kladno – Rakovník/ Jízdní řád
- P2 - Rokycany – Plzeň/ Jízdní řád
- S43 - Neratovice – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- NJ 456 - Břeclav – Bad Schandau/ Jízdní řád
- EX 98234 - Ostrava-Stodolní – Praha hl. n.
- OS 91133 - Kolešovice – Lužná u Rakovníka
- IC 511 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- S18 - Kolín – Ledečko – Sázava/ Jízdní řád
- OS 91152 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- U28 - Děčín hl. n. – Bad Schandau – Sebnitz – Rumburk/ Jízdní řád
- L61 - Liberec – Jindřichovice pod Smrkem/ Jízdní řád
- L9 - Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou/ Jízdní řád
- U1 - Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. – Most – Chomutov – Kadaň – Prunéřov/ Jízdní řád
- L18 - Železný Brod – Tanvald/ Jízdní řád
- U11 - Česká Lípa – Litoměřice horní. n. – Lovosice – Louny – Postoloprty/ Jízdní řád
- T4 - Praha hl. n. – Slaný/ Jízdní řád
- NJ 100457 - Praha-Holešovice – Pardubice hl. n.
- R19 - Praha – Česká Třebová – Brno/ Jízdní řád