Linka L5
Lomnice nad Popelkou – Stará Paka
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. L5 vlak (Aktualizováno)
L5 vlak ה má 5 stanic odjíždí z Lomnice Nad Popelkou a končí v Stará Paka.
Přehled jízdního řádu L5 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:06. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte L5 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Stará Paka (5 zastávek)
Lomnice Nad Popelkou
Nová Ves Nad Popelkou
Syřenov
Ústí U Staré Paky
Stará Paka
L5 Často kladené dotazy
V kolik začne L5 vlak fungovat?
Služby na L5 vlak začínají v 05:06 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává L5 vlak fungovat?
Služby na L5 vlak končí v 05:06 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí L5 vlak?
Kdy přijde linka Lomnice nad Popelkou – Stará Paka Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lomnice nad Popelkou – Stará Paka Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde L5 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší L5. vlak stanice.
L5 vlak Jízdní řád
L5 vlak linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:06
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:06 | Jediný odjezd |
út | 05:06 | Jediný odjezd |
st | 05:06 | Jediný odjezd |
čt | 05:06 | Jediný odjezd |
pá | 05:06 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na L5 (od Lomnice Nad Popelkou), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy L5 v reálném čase. (Stará Paka) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku L5 vlak
Ceny České dráhy a.s. L5 (Stará Paka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
L5 (České dráhy a.s.)
První zastávka L5 vlak cesty je Lomnice Nad Popelkou a poslední zastávka je Stará Paka. L5 (Stará Paka) je v provozu během víkendy.
Další informace: L5 má 5 stanic a celková doba cesty je zhruba 22 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší L5 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro L5 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka L5 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku L5 (Stará Paka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek L5 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky L5, v Praha
L5 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- SP 91032 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka
- NJ 456 - Pardubice hl. n. – Bad Schandau/ Jízdní řád
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S32 - Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- S43 - Neratovice – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- S20 - Kolín – Světlá nad Sázavou/ Jízdní řád
- S5 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád
- OS 119015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- S60 - Blatná – Strakonice/ Jízdní řád
- S33 - Mělník – Mladá Boleslav – Sobotka/ Jízdní řád
- S45 - Kralupy nad Vltavou – Kladno/ Jízdní řád
- RE20 - Dresden – Ústí nad Labem – Litoměřice město/ Jízdní řád
- SP 91030 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka
- S6 - Praha – Rudná u Prahy – Beroun/ Jízdní řád
- R43 - Praha – Neratovice – Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- U54 - Děčín – Hněvice/ Jízdní řád
- EX7 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- SP 91033 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- U21 - Roudnice nad Labem – Bříza obec/ Jízdní řád