Linka N7
Nová Hospoda – Mrakodrap
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Jízdní řád a zastávky Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. N7 trolejbus (Aktualizováno)
N7 trolejbus ה má 6 stanic odjíždí z Plzeň, Mrakodrap a končí v Plzeň, Cínová.
Přehled jízdního řádu N7 trolejbus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 04:31. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte N7 trolejbus stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Plzeň, Cínová (6 zastávek)
Plzeň, Mrakodrap
Plzeň, U Práce
Plzeň, Tylova
Plzeň, Jižní Předměstí
Plzeň, Techmania
Plzeň, Cínová
N7 Často kladené dotazy
V kolik začne N7 trolejbus fungovat?
Služby na N7 trolejbus začínají v 04:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává N7 trolejbus fungovat?
Služby na N7 trolejbus končí v 04:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí N7 trolejbus?
Kdy přijde linka Nová Hospoda – Mrakodrap Trolejbus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nová Hospoda – Mrakodrap Trolejbus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde N7 trolejbus stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší N7. trolejbus stanice.
N7 trolejbus Jízdní řád
N7 trolejbus linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:31
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:31 | Jediný odjezd |
út | 04:31 | Jediný odjezd |
st | 04:31 | Jediný odjezd |
čt | 04:31 | Jediný odjezd |
pá | 04:31 | Jediný odjezd |
so | 04:31 | Jediný odjezd |
ne | 04:31 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. trolejbus
Zobrazit všechny aktualizace na N7 (od Plzeň, Mrakodrap), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních trolejbus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy N7 v reálném čase. (Plzeň, Cínová) a sledujte, jak se trolejbus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
Jízdné za linku N7 trolejbus
Ceny Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. N7 (Plzeň, Cínová) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
N7 (Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.)
První zastávka N7 trolejbus cesty je Plzeň, Mrakodrap a poslední zastávka je Plzeň, Cínová. N7 (Plzeň, Cínová) je v provozu během každý den.
Další informace: N7 má 6 stanic a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. navrhované cesty, trolejbus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Plzeň, a pomůže vám najít nejbližší N7 trolejbus stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a trolejbus jízdní řád pro N7 trolejbus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka N7 sledovač Trolejbus v reálném čase
Sledujte linku N7 (Plzeň, Cínová) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek N7 trolejbus nebo živou aplikaci pro sledování Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. trolejbus a nikdy nezmeškejte svůj trolejbus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Trolejbus, Autobus nebo Vlak a naplánujte si trasu kolem Plzeň. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. a jakýkoli trolejbus, včetně linky N7, v Plzeň
N7 - Alternativní cíle
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. linky v Plzeň
- 12 - Nová Hospoda – Božkov – Letkov/ Jízdní řád
- 15 - Lobzy – Borská pole – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 13 - Na Dlouhých – NC Černice/ Jízdní řád
- 18 - CAN Husova – Borská pole/ Jízdní řád
- 19 - Karlov – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 14 - Pařížská – Sídliště Bory/ Jízdní řád
- 11 - Ústřední hřbitov – Malesice – Křimice/ Jízdní řád
- 16 - Doubravka – Sídliště Bory/ Jízdní řád
- 17 - Doubravka – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 10 - Tylova – Černice/ Jízdní řád