Linka OS 16714
Žlutice – Bečov nad Teplou
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. OS 16714 vlak (Aktualizováno)
OS 16714 vlak (Bečov Nad Teplou) má 9 stanic odjíždí z Žlutice a končí v Bečov Nad Teplou.
Přehled jízdního řádu OS 16714 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 16:10. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte OS 16714 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bečov Nad Teplou (9 zastávek)
Žlutice
Borek U Žlutic
Štědrá
Smilov
Luhov
Toužim
Poseč
Otročín
Bečov Nad Teplou
OS 16714 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 16714 vlak fungovat?
Služby na OS 16714 vlak začínají v 16:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává OS 16714 vlak fungovat?
Služby na OS 16714 vlak končí v 16:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí OS 16714 vlak?
Kdy přijde linka Žlutice – Bečov nad Teplou vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Žlutice – Bečov nad Teplou vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde OS 16714 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 16714. vlak stanice.
OS 16714 vlak Jízdní řád
OS 16714 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 16:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 16:10 | Jediný odjezd |
út | 16:10 | Jediný odjezd |
st | 16:10 | Jediný odjezd |
čt | 16:10 | Jediný odjezd |
pá | 16:10 | Jediný odjezd |
so | 16:10 | Jediný odjezd |
ne | 16:10 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 16714 (od Žlutice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 16714 v reálném čase. (Bečov Nad Teplou) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku OS 16714 vlak
Ceny České dráhy, a.s. OS 16714 (Bečov Nad Teplou) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
OS 16714 (České dráhy, a.s.)
První zastávka OS 16714 vlak cesty je Žlutice a poslední zastávka je Bečov Nad Teplou. OS 16714 (Bečov Nad Teplou) je v provozu během každý den.
Další informace: OS 16714 má 9 stanic a celková doba cesty je zhruba 59 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Karlovy Vary, a pomůže vám najít nejbližší OS 16714 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 16714 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 16714 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 16714 (Bečov Nad Teplou) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 16714 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Karlovy Vary. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 16714, v Karlovy Vary
České dráhy, a.s. linky v Karlovy Vary
- OS 17117 - Nejdek – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 7002 - Boč – Cheb/ Jízdní řád
- OS 27112 - Nová Role – Loket předměstí/ Jízdní řád
- OS 7008 - Boč – Cheb/ Jízdní řád
- OS 17151 - Nejdek – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 27111 - Loket předměstí – Nová Role/ Jízdní řád
- OS 7023 - Cheb – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 7012 - Boč – Cheb/ Jízdní řád
- OS 7020 - Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- OS 17131 - Nejdek – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 16740 - Žlutice – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 7060 - Perštejn – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 27177 - Horní Slavkov-Kounice – Krásný Jez/ Jízdní řád
- OS 17102 - Karlovy Vary dolní n. – Nejdek/ Jízdní řád
- OS 27162 - Nové Sedlo u Lokte – Loket/ Jízdní řád
- IC 503 - Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- OS 17137 - Nejdek – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 17102 - Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 27102 - Nové Sedlo u Lokte – Loket/ Jízdní řád
- OS 17110 - Karlovy Vary dolní n. – Nejdek/ Jízdní řád