Linka OS 16723
Bečov nad Teplou – Žlutice
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. OS 16723 vlak (Aktualizováno)
OS 16723 vlak (Žlutice) má 9 stanic odjíždí z Bečov Nad Teplou a končí v Žlutice.
Přehled jízdního řádu OS 16723 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 11:32. Provozní dny tohoto týdne: středa, pátek, sobota, neděle.
Vyberte OS 16723 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Žlutice (9 zastávek)
Bečov Nad Teplou
Otročín
Poseč
Toužim
Luhov
Smilov
Štědrá
Borek U Žlutic
Žlutice
OS 16723 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 16723 vlak fungovat?
Služby na OS 16723 vlak začínají v 11:32 dne neděle, středa, pátek, sobota.
V kolik přestává OS 16723 vlak fungovat?
Služby na OS 16723 vlak končí v 11:32 dne neděle, středa, pátek, sobota.
V kolik dorazí OS 16723 vlak?
Kdy přijde linka Bečov nad Teplou – Žlutice vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bečov nad Teplou – Žlutice vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde OS 16723 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 16723. vlak stanice.
OS 16723 vlak Jízdní řád
OS 16723 vlak linka je v provozu středa, pátek, sobota, neděle. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 11:32
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | 11:32 | Jediný odjezd |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | 11:32 | Jediný odjezd |
so | 11:32 | Jediný odjezd |
ne | 11:32 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 16723 (od Bečov Nad Teplou), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 16723 v reálném čase. (Žlutice) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku OS 16723 vlak
Ceny České dráhy, a.s. OS 16723 (Žlutice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
OS 16723 (České dráhy, a.s.)
První zastávka OS 16723 vlak cesty je Bečov Nad Teplou a poslední zastávka je Žlutice. OS 16723 (Žlutice) je v provozu během středa, pátek, sobota, neděle.
Další informace: OS 16723 má 9 stanic a celková doba cesty je zhruba 54 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Karlovy Vary, a pomůže vám najít nejbližší OS 16723 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 16723 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 16723 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 16723 (Žlutice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 16723 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Karlovy Vary. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 16723, v Karlovy Vary
České dráhy, a.s. linky v Karlovy Vary
- OS 27175 - Horní Slavkov-Kounice – Krásný Jez/ Jízdní řád
- OS 27129 - Loket – Chodov/ Jízdní řád
- OS 27113 - Loket – Nová Role/ Jízdní řád
- OS 7014 - Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- OS 27112 - Nová Role – Loket předměstí/ Jízdní řád
- OS 17136 - Karlovy Vary dolní n. – Nejdek/ Jízdní řád
- OS 17180 - Karlovy Vary dolní n. – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 7057 - Karlovy Vary – Perštejn/ Jízdní řád
- SP 1674 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 17142 - Karlovy Vary dolní n. – Nejdek-Tisová/ Jízdní řád
- OS 7005 - Cheb – Perštejn/ Jízdní řád
- OS 7001 - Cheb – Perštejn/ Jízdní řád
- OS 7339 - Mariánské Lázně – Perštejn/ Jízdní řád
- OS 7009 - Karlovy Vary – Perštejn/ Jízdní řád
- OS 16753 - Bečov nad Teplou – Žlutice/ Jízdní řád
- OS 17107 - Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 17134 - Karlovy Vary dolní n. – Nové Hamry/ Jízdní řád
- OS 7052 - Boč – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 17112 - Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 17104 - Karlovy Vary dolní n. – Nejdek/ Jízdní řád