Linka OS 7007
Perštejn
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. OS 7007 vlak (Aktualizováno)
OS 7007 vlak (Perštejn) má 20 stanic odjíždí z Cheb a končí v Perštejn.
Přehled jízdního řádu OS 7007 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 15:53. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte OS 7007 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Perštejn (20 zastávek)
Cheb
Tršnice
Nebanice
Kynšperk N.O.
Dasnice
Hlavno
Citice
Sokolov
Královské Poříčí
Nové Sedlo U Lokte
Chodov
Karlovy Vary-Dvory
Karlovy Vary
Dalovice
Hájek
Ostrov Nad Ohří
Vojkovice Nad Ohří
Stráž Nad Ohří
Boč
Perštejn
OS 7007 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 7007 vlak fungovat?
Služby na OS 7007 vlak začínají v 15:53 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává OS 7007 vlak fungovat?
Služby na OS 7007 vlak končí v 15:53 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí OS 7007 vlak?
Kdy přijde linka Perštejn vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Perštejn vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde OS 7007 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 7007. vlak stanice.
OS 7007 vlak Jízdní řád
OS 7007 vlak linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 15:53
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 15:53 | Jediný odjezd |
út | 15:53 | Jediný odjezd |
st | 15:53 | Jediný odjezd |
čt | 15:53 | Jediný odjezd |
pá | 15:53 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 7007 (od Cheb), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 7007 v reálném čase. (Perštejn) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku OS 7007 vlak
Ceny České dráhy, a.s. OS 7007 (Perštejn) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
OS 7007 (České dráhy, a.s.)
První zastávka OS 7007 vlak cesty je Cheb a poslední zastávka je Perštejn. OS 7007 (Perštejn) je v provozu během víkendy.
Další informace: OS 7007 má 20 stanic a celková doba cesty je zhruba 91 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Karlovy Vary, a pomůže vám najít nejbližší OS 7007 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 7007 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 7007 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 7007 (Perštejn) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 7007 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Karlovy Vary. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 7007, v Karlovy Vary
České dráhy, a.s. linky v Karlovy Vary
- OS 17112 - Karlovy Vary dolní n. – Nejdek/ Jízdní řád
- OS 17106 - Karlovy Vary dolní n. – Potůčky
- OS 27155 - Loket – Nové Sedlo u Lokte/ Jízdní řád
- OS 17111 - Nejdek – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 27112 - Nová Role – Loket předměstí/ Jízdní řád
- OS 27167 - Karlovy Vary – Krásný Jez/ Jízdní řád
- OS 17106 - Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 7003 - Cheb – Perštejn/ Jízdní řád
- OS 16707 - Bečov nad Teplou – Žlutice/ Jízdní řád
- OS 27148 - Nové Sedlo u Lokte – Loket/ Jízdní řád
- OS 7040 - Karlovy Vary dolní n. – Sokolov/ Jízdní řád
- OS 27131 - Loket předměstí – Chodov/ Jízdní řád
- OS 17133 - Nejdek – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 17158 - Karlovy Vary dolní n. – Nejdek/ Jízdní řád
- OS 7055 - Karlovy Vary – Perštejn/ Jízdní řád
- OS 17110 - Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 17104 - Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 16702 - Žlutice – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 17112 - Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 7065 - Loket – Perštejn/ Jízdní řád