Linka S31
Mladá Boleslav – Nymburk
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S31 vlak (Aktualizováno)
S31 vlak ה má 10 stanic odjíždí z Nymburk Hl.N. a končí v Mladá Boleslav Město.
Vyberte S31 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Mladá Boleslav Město (10 zastávek)
Nymburk Hl.N.
Veleliby
Všejany
Čachovice
Luštěnice-Újezd
Voděrady
Dobrovice
Nepřevázka
Mladá Boleslav Hl.N.
Mladá Boleslav Město
S31 Často kladené dotazy
V kolik začne S31 vlak fungovat?
Služby na S31 vlak začínají v 04:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S31 vlak fungovat?
Služby na S31 vlak končí v 19:04 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S31 vlak?
Kdy přijde linka Mladá Boleslav – Nymburk Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mladá Boleslav – Nymburk Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S31 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S31. vlak stanice.
S31 vlak Jízdní řád
S31 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:31 - 19:04
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:31 - 19:04 | 30 - 153 |
út | 04:31 - 19:04 | 30 - 153 |
st | 04:31 - 19:04 | 30 - 153 |
čt | 04:31 - 19:04 | 30 - 153 |
pá | 04:31 - 19:04 | 30 - 153 |
so | 04:31 - 19:04 | 120 - 153 |
ne | 04:31 - 19:04 | 120 - 153 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S31 (od Nymburk Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S31 v reálném čase. (Mladá Boleslav Město) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S31 vlak
Ceny České dráhy a.s. S31 (Mladá Boleslav Město) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S31 (České dráhy a.s.)
První zastávka S31 vlak cesty je Nymburk Hl.N. a poslední zastávka je Mladá Boleslav Město. S31 (Mladá Boleslav Město) je v provozu během každý den.
Další informace: S31 má 10 stanic a celková doba cesty je zhruba 45 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S31 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S31 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S31 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S31 (Mladá Boleslav Město) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S31 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S31, v Praha
S31 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- V41 - Chlumec n. Cidlinou – Kolín/ Jízdní řád
- OS 109015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- T6 - Praha hl. n. – Blatná/ Jízdní řád
- NJ 457 - Bad Schandau – Praha-Holešovice
- OS 91133 - Kolešovice – Lužná u Rakovníka
- R45 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád
- R18 - Praha – Olomouc – Luhačovice / Veselí nad Moravou/ Jízdní řád
- SC 516 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S66 - Březnice – Protivín/ Jízdní řád
- SP 91088 - Nové Strašecí – Rakovník
- IC 513 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- U21 - Roudnice nad Labem – Bříza obec/ Jízdní řád
- S75 - Beroun – Rakovník/ Jízdní řád
- L9 - Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou/ Jízdní řád
- U32 - Ústí nad Labem – Mělník – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- NJ 100457 - Praha-Holešovice – Pardubice hl. n.
- OS 90966 - Strančice – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S27 - Čáslav – Třemošnice/ Jízdní řád