Linka S50
Kladno – Rakovník
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S50 vlak (Aktualizováno)
S50 vlak ה má 11 stanic odjíždí z Kladno a končí v Rakovník.
Vyberte S50 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Rakovník (11 zastávek)
Kladno
Kladno-Rozdělov
Kamenné Žehrovice
Kačice
Stochov
Rynholec
Nové Strašecí
Řevničov
Lužná U Rakovníka
Rakovník Zastávka
Rakovník
S50 Často kladené dotazy
V kolik začne S50 vlak fungovat?
Služby na S50 vlak začínají v 04:12 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S50 vlak fungovat?
Služby na S50 vlak končí v 22:45 dne neděle.
V kolik dorazí S50 vlak?
Kdy přijde linka Kladno – Rakovník Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kladno – Rakovník Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S50 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S50. vlak stanice.
S50 vlak Jízdní řád
S50 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:12 - 22:56
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:12 - 22:56 | 60 - 144 |
út | 04:12 - 22:56 | 60 - 144 |
st | 04:12 - 22:56 | 60 - 144 |
čt | 04:12 - 22:56 | 60 - 144 |
pá | 04:12 - 22:56 | 60 - 144 |
so | 04:12 - 22:56 | 119 - 148 |
ne | 06:17 - 22:45 | 119 - 148 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S50 (od Kladno), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S50 v reálném čase. (Rakovník) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S50 vlak
Ceny České dráhy a.s. S50 (Rakovník) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S50 (České dráhy a.s.)
První zastávka S50 vlak cesty je Kladno a poslední zastávka je Rakovník. S50 (Rakovník) je v provozu během každý den.
Další informace: S50 má 11 stanic a celková doba cesty je zhruba 53 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S50 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S50 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S50 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S50 (Rakovník) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S50 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S50, v Praha
S50 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- IC 518 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SC 241 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- S40 - Kralupy nad Vltavou – Slaný – Telce/ Jízdní řád
- OS 91151 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- S21 - Nymburk – Kopidlno/ Jízdní řád
- OS 7605 - Jesenice – Žihle
- T6 - Praha hl. n. – Blatná/ Jízdní řád
- OS 91159 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- T4 - Praha hl. n. – Slaný/ Jízdní řád
- OS 109015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- V51 - Stará Paka – Městec Králové/ Jízdní řád
- OS 91156 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- OS 91157 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- L62 - Raspenava – Bílý Potok pod Smrkem/ Jízdní řád
- SP 91031 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- S12 - Poříčany – Nymburk/ Jízdní řád
- R19 - Praha – Česká Třebová – Brno/ Jízdní řád
- R45 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád
- U11 - Česká Lípa – Litoměřice horní. n. – Lovosice – Louny – Postoloprty/ Jízdní řád